Şimdi Ara

Sizce brand

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almaya değer bir karakter mi? Mid lane ile aram pek yoktur ama ilgimi çeken nadir şampiyonlardan,hazırda indirimdeyken alsam mı diye düşünüyorum.Sizin fikirleriniz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Corvo Daud Attano -- 14 Aralık 2013; 12:31:01 >

• çok mana hunger sanki çok büyük bir istekle alıp 1maç oynayıp bıraktığım nadir şampiyonlardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imthewalrus

çok mana hunger sanki çok büyük bir istekle alıp 1maç oynayıp bıraktığım nadir şampiyonlardan.
    Mana olarak problemli fakat gerçekten TF'de Mükemmel ötesi bir iş Çıkartdığınıda söylemeden geçemem.
    Lane'de Çok üstünlük kurabildiğine Fazla rastlamasamda Düzgün bir Farmla Late'de
  • quote:

Orijinalden alıntı: imthewalrus

çok mana hunger sanki çok büyük bir istekle alıp 1maç oynayıp bıraktığım nadir şampiyonlardan.
    Eğlenceli bir şampiyon. Biraz skill süreleri uzun, kaçma skili yok gibi birşey. Ama diğer apcler nerf yediğinden brand da gündeme gelecektir. Earylisi çok güçlü, tek skill tuttur pasifi bitiriyor zaten rakibini. Ganklerde ultinle iki kill alma ihtimalin fazla. Bu da snowballa bağlar seni. Liandry çıktın mı da pasifiyle tutamazlar. Ama assasianlere ve gap closerlı ad herolara karşı sorun yaşayabilirsin.

Başlığı düzelt hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IraArel

Eğlenceli bir şampiyon. Biraz skill süreleri uzun, kaçma skili yok gibi birşey. Ama diğer apcler nerf yediğinden brand da gündeme gelecektir. Earylisi çok güçlü, tek skill tuttur pasifi bitiriyor zaten rakibini. Ganklerde ultinle iki kill alma ihtimalin fazla. Bu da snowballa bağlar seni. Liandry çıktın mı da pasifiyle tutamazlar. Ama assasianlere ve gap closerlı ad herolara karşı sorun yaşayabilirsin.

Başlığı düzelt hocam.

Alıntıları Göster
    Mana olarak ne problemi var arakadaş daha taşa pillarmı atıyonuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stay With Me

Mana olarak ne problemi var arakadaş daha taşa pillarmı atıyonuz.

Alıntıları Göster
    Bence de mana problemi yok doğru kullanırsan en viable apclerden birisi. Lane aşamasında 6 lwl den sonra minyonların yanında kesemeyeceğin adam yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jAkz

Bence de mana problemi yok doğru kullanırsan en viable apclerden birisi. Lane aşamasında 6 lwl den sonra minyonların yanında kesemeyeceğin adam yok.

Alıntıları Göster
    athene aldıktan sonra cok bir sıkıntısı kalmıyor,dedikleri gibi daga tasa pillar atma sende,farmlamak için devamlı w atarsan kb ama mana dayanmaz bu senin eksikligin
  • quote:

Orijinalden alıntı: RayDMalistar

athene aldıktan sonra cok bir sıkıntısı kalmıyor,dedikleri gibi daga tasa pillar atma sende,farmlamak için devamlı w atarsan kb ama mana dayanmaz bu senin eksikligin

Alıntıları Göster
    Tanky cıkıyorum ben :D 3-4 k hpsi oluyor.Ultisi her türlü damage vuruyor.

Magic pen bot
    Roa
    Void staff
    Liandry
    Ryla-pasifle beraber her zaman yavaslatma gibi oluyor
    Duruma göre zhonya yada rabadon olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayburtlu

Tanky cıkıyorum ben :D 3-4 k hpsi oluyor.Ultisi her türlü damage vuruyor.

Magic pen bot
    Roa
    Void staff
    Liandry
    Ryla-pasifle beraber her zaman yavaslatma gibi oluyor
    Duruma göre zhonya yada rabadon olabilir.

Alıntıları Göster
    ap karakterlerin darisi kendisi oynaması çok zevklidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ölümperisi

Başlığı düzelt hocam.

Turnuvada alınacak hero olmadığından brandın gündeme gelmesi zor. Ama low eloda harikalar yaratıyor. İyi oynayan biri brand ile plata kadar çıkar.
  • Iyi bir refleks varsa rahat oynarsın
  • BENCe en zor apc ler arasindadir kendisi beceririm diyorsan al. Bazen tf de ulti atamadan olebilrsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: blca

+1 kötülügünden degilde çok çabuk sıktı beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nate Dogg

quote:

Orijinalden alıntı: blca

+1 kötülügünden degilde çok çabuk sıktı beni

Alıntıları Göster
    bence almalısın severek oynadığım mid şampiyonlarından
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaneLimoni

bence almalısın severek oynadığım mid şampiyonlarından

Alıntıları Göster
    Kesinlikle tavsiye ederim çok eğlenceli bir şampiyondur abimiz.Ultisiyle takım savaşlarının kaderini değiştirebilir ayrıca lane de kontrollü oynamak şartıyla çok rahat kartopu etkisi yaratabilirsin.

Bende zombi brand var onunla oynayınca daha da zevkli

• quote:

Orijinalden alıntı: Medeniyetsiz

Kesinlikle tavsiye ederim çok eğlenceli bir şampiyondur abimiz.Ultisiyle takım savaşlarının kaderini değiştirebilir ayrıca lane de kontrollü oynamak şartıyla çok rahat kartopu etkisi yaratabilirsin.

Bende zombi brand var onunla oynayınca daha da zevkli

Alıntıları Göster
    Eğlenceli bir apcdir ama eğer karşındaki skillshotları dodgeluyorsa işin çok zor hele de karşına fizz geldiyse gg wp

• quote:

Orijinalden alıntı: dbstarted

Eğlenceli bir apcdir ama eğer karşındaki skillshotları dodgeluyorsa işin çok zor hele de karşına fizz geldiyse gg wp

Alıntıları Göster
    benim oyunda ilk oynadığım ve ilk aldığım 6300ıplik şampiyondu. eskiden herşey çok güzeldi ya benim bu dediğim 3 yıl önce ama. splash artı filan da değişikdi o zaman ve brand 6300ıp idi. sanırım şuan 4800 oldu. kaçırmadan al bence. eğer düzgün bir şekilde picklenirse takıma çok ciddi yarar sağlıyor. ama karşıda 2-3 tane gap closer şampiyon varsa, veya middeki rakibin fizz, talon gibi brst damage şampiyonları aldıysa almak çok riskli olur. o yüzden karşı takımın şampiyonlarına bak, alınabilirse al. ama alıştıktan sonra çok ciddi eğlenceli oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihkayacioglu

benim oyunda ilk oynadığım ve ilk aldığım 6300ıplik şampiyondu. eskiden herşey çok güzeldi ya benim bu dediğim 3 yıl önce ama. splash artı filan da değişikdi o zaman ve brand 6300ıp idi. sanırım şuan 4800 oldu. kaçırmadan al bence. eğer düzgün bir şekilde picklenirse takıma çok ciddi yarar sağlıyor. ama karşıda 2-3 tane gap closer şampiyon varsa, veya middeki rakibin fizz, talon gibi brst damage şampiyonları aldıysa almak çok riskli olur. o yüzden karşı takımın şampiyonlarına bak, alınabilirse al. ama alıştıktan sonra çok ciddi eğlenceli oluyor.

Alıntıları Göster
    Beyler çok teşekkür ederim :) Alacağım bu gün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Corvo Daud Attano

Beyler çok teşekkür ederim :) Alacağım bu gün.

Alıntıları Göster
    1. Brand mana problemi yok alışırsan gayet de düzgün mana ayarlayabiliyorsun
    2. Oyun başında güçsüz lane de üstünlük kuramazsın denmiş yalan asıl oyun başında ciddi bir üstünlük kurman gerekiyor , pasifini kullanarak ve oyun başında rakibini farm da ciddi bir şekilde ezmen gerekiyor

Zevkli ve kolaydır ama tf de pozisyon almayı bilmelisin , amacın o ultiyi en doğru ve en iyi şekilde atmak o ultiyi atamadan ölürsen saçma sapan bir pick yapmış olursun

• quote:

Orijinalden alıntı: Kataffaz

1. Brand mana problemi yok alışırsan gayet de düzgün mana ayarlayabiliyorsun
    2. Oyun başında güçsüz lane de üstünlük kuramazsın denmiş yalan asıl oyun başında ciddi bir üstünlük kurman gerekiyor , pasifini kullanarak ve oyun başında rakibini farm da ciddi bir şekilde ezmen gerekiyor

Zevkli ve kolaydır ama tf de pozisyon almayı bilmelisin , amacın o ultiyi en doğru ve en iyi şekilde atmak o ultiyi atamadan ölürsen saçma sapan bir pick yapmış olursun

Alıntıları Göster
    brande mana problemi var diyenleri cho gath oynarken görmek isteriz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.