Şimdi Ara

Sizce de tıp kendi yaşadığınız şehirde mi okunmalı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
1.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sana yazma diyen insanları gözlemledin mi yani sözüne lafına güvenilir tecrübeli insanlar mı ? yoksa tembelliği adet edinmiş girişime uzak kişiler mi ? sanırım Malatyalısın benim annem de Malatyalı şehri biliyorum Malatya da okunmaz bu kadar söylüyorum güzel bir sıralaman varsa da sana geniş ufuk,bakış acısı,destek çıkacak üni lazım.
    Tanınmışlığı yüksek çok konuşulan ve istenen bir yer. İstanbul,İzmir,Ankara gibi şehirler de avantajdır bilhassa İstanbul buna göre karar ver derim kabuğundan çıkma vakti nede olsa.
  • GoXVII G kullanıcısına yanıt
    Söyleyenler dışarıda okuyan kişiler.. Sıralamam 10bin yani ya inönü tıp ya da başka şehirde diş. Sırf malatya olmasın diye tıp değil de diş yazayım mı, hangisine daha uygunum bilemiyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PGAL

quote:

Orijinalden alıntı: Dr_Gölge

ilk senelerde olmasa da stajlarda ve tusa hazırlanırken aile yanında olmak büyük avantajdır. üniversitede gezme tozmayı çok hayal etmeyin. en fazla 1.sınıfta vakit bulabilirsiniz. sonrası hep yoğun geçecek. tıp bi meslek değil bi yaşam biçimi maalesef.

Öyle mi

öyle öyle. abi sözü dinle bakıyım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PGAL

quote:

ilk senelerde olmasa da stajlarda ve tusa hazırlanırken aile yanında olmak büyük avantajdır. üniversitede gezme tozmayı çok hayal etmeyin. en fazla 1.sınıfta vakit bulabilirsiniz. sonrası hep yoğun geçecek. tıp bi meslek değil bi yaşam biçimi maalesef.

Öyle mi

öyle öyle. abi sözü dinle bakıyım

Ayni donemdik sanki yanlis mi hatırlıyorum

• şimdilik aynı. nasıl olsa seneye kalıcan bu gidişle. o fark da açılır

bu arkadaş kötü örnek dikkate almayın.

• Kendi şehrine 2-3 saatlik mesafeden daha uzak bir yeri yazma bence (Tıp seçenler için)

Ben 4 sene Manisa-Merkezli biri olarak Manisa-Akhisarda kaldım çok yakın farkındayım ama ailenin yanında olmaması senin sadece canın sıkılınca eve gitmen çok güzel duygular.

Onun için komşu illerden birinde (güzel tıp varsa bilmiyorum tabi) yazmaya çalış. Ama tıp için evinde okumak daha da iyi olabilir.

Sonuçta hastanede nöbeti olucak sen nöbetten geldikten sonra yapılması gereken bir ton iş mi bulmak istersin yoksa evinde hazır bir kahvaltı mı ?

Gerçekten iyi düşün ama ailen asla uzakta olmasın. Ne kadar yakında olacakları da sana bağlı artık.
  • quote:

şimdilik aynı. nasıl olsa seneye kalıcan bu gidişle. o fark da açılır

bu arkadaş kötü örnek dikkate almayın.

Dönem birincisi olunca görürüm seni hatta ne dönemi fakülte birincisi olacağım

• aynı sorunu yaşıyorum şuan bakalım nolucak bi yandan çok çıkmak istiyorum bi yandanda rahat olur diyorum ev bi mantıklı karara varırsan eğrisi doğrusu bize de haber ver
  • Kendi memleketin en iyisi zaten ikiye gecince disari gitmeye vakit bulamazsin.En azindan annen yemegini onune getirir vs rahat edersin.Ben cok yakin okuyorim iki saatlik yol iki haftada bir gidiyorum iki gunlugune de olsa insan evini ozluyor. Keske memleketim kayseri tutsaydi hic gitmeZdim...

• Gerçekten tuhaf,kayserinin neresini seviyordun kardeş.ben bu şehirde okumak istemiyorum da pek

• quote:

Orijinalden alıntı: primadonnax

Gerçekten tuhaf,kayserinin neresini seviyordun kardeş.ben bu şehirde okumak istemiyorum da pek

Sivasi gorunce insan seviyor cidden :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Turnedar

En güzel okul eve yakın okul Ama dışarıya gitmek istiyorsan dene.

Aynen öyle hocam

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.