Şimdi Ara

Sizce en ii mage uniq takıları neler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: forzaknight

quote:

Orjinalden alıntı: Me®t

quote:

Orjinalden alıntı: l

kendi charımızdan bir ss zaten gm hedıyesı bu ıtemler yanı tamamen edit şuan kımsede yok ...

Yine haklı çıktım üff ya

senin ile alıp veremedıgım bişey yok mert kardeş :) İron earrin mageler için iyi bir item ..Ve mp bonusun czde acık olmadıgnı biliyorum ama topici acan ark magelerın uniq itemleri demiş bir monstera vururken dex mi lazım yoqsa mp mi mage için :)

Benimle bir sorunun olmadıgını zaten biliyorum çünkü ben öyle bir şey haketmedim..Gördüğüm üzere iron earring de zaten gzel bir itemmış :))

Benim kasttetğim şu , moblara verilecek 100 damage için , 10 defans ve 200+ hp feda edilmez.Zaten bir magee def + hp gerekir..Dolayısıyla rol gerekir..Adı üstünde ring of LIFE , ring of dexterity değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Me®t -- 16 Ekim 2006; 19:13:02 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: l

kendi charımızdan bir ss zaten gm hedıyesı bu ıtemler yanı tamamen edit şuan kımsede yok ...

Yine haklı çıktım üff ya

senin ile alıp veremedıgım bişey yok mert kardeş :) İron earrin mageler için iyi bir item ..Ve mp bonusun czde acık olmadıgnı biliyorum ama topici acan ark magelerın uniq itemleri demiş bir monstera vururken dex mi lazım yoqsa mp mi mage için :)

Benimle bir sorunun olmadıgını zaten biliyorum çünkü ben öyle bir şey haketmedim..Gördüğüm üzere iron earring de zaten gzel bir itemmış :))

Benim kasttetğim şu , moblara verilecek 100 damage için , 10 defans ve 200+ hp feda edilmez.Zaten bir magee def + hp gerekir..Dolayısıyla rol gerekir..Adı üstünde ring of LIFE , ring of dexterity değil

fakat kişiye göre degişir :) örnegin benim canım monsterlara daha fazla dmg vermek istio ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forzaknight -- 16 Ekim 2006; 19:15:03 >

• ben ce en iyi yüzük rom veya rol
    en iyi küpe mage earing ve ıron earining
    en iyi kolya ıron necklede amulet of couse da olabilir
    ve en iyi belt ıron belt
  • quote:

fakat kişiye göre degişir :) örnegin benim canım monsterlara daha fazla dmg vermek istio ;)

yemen26 ' ya soralım..Ne istiyorsa rom ya da rol karar versin öyleyse
  • quote:

quote:

ROL

• quote:

Orjinalden alıntı: yemen26

quote:

quote:

ROL

rom iste sana rom verecem

• dual agate earring,in,iron belt,dual rom,staff +7-8 lycaon staff
  • quote:

quote:

quote:

ROL

Rol diyeceğini biliyordum

• tak görev takılarını olay bitmiştir
  • quote:

Orjinalden alıntı: sonsuzarap

tak görev takılarını olay bitmiştir

Dostum başlığa bak , verdğin cevaba bak Allah aşkına ya..

Adam en iyi mage unique takılarını sormuş , sen gidip görev takıları demişsin..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ROL

Rol diyeceğini biliyordum

ROC

• benim de magem var bende boyunluk elemantal pendant yüzükler ruby ring küpeler önceden mage earing di şimdi agate earing yaptım dual ama bence ikiside cacık bi kullanan olarak söylüyorum en iyisi +1 cleric earing (küpe için) tabi yüzük rom roc rol hiçfark etmez en kötüsü Rom dur bunnarın herkez bilir hem ac az hem hp bellik 12 hp 1 mp bastım görev dandik belt of health de dandik ee ya basacan yada Glass Belt ee onu da yapman zor bi mage olarak ya kulisin olacak hediye edecekler yada hayat boyu zor :) bence bi mage için eğer paperse en önemli şey AC sonra resistance sonra hp sonra mana en son magic power çünkü lvl 64 de magic power fulleniyo ama +70 bi adamda dual rom roc rol (herhangi biri) , dual cleric +1 veya we,ie, iron necklace veya +1 ep , glass belt. sb.veya kendi bsastıığın bi 14 hp 2 mpdir.Tabii ki staff lycoann +8

• dd 25 helmet dual rom dual we ib in +8 complete set
    Buda sana bayagı pahalı olur ama takılar + lı ise 1100 e kadar defasın olur!
    Yetermi bu kadar
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.