Şimdi Ara

Sizdede aynı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumdaki bir cok konuya goz attim ve bu konuda herkes biseyler yazmıs...Farklı kullanıcı ismi ve sifresi adsle baglanma konusu...Evet bende daha onceden arkadasımın adsl hattını sorunsuz bi sekilde kullanabiliyordum...Ama bu aralar sanırım telekom olayı cozmus durumda cunku aynı seyi tekrar denedigimde telekoma ait bi web sitesi cıkıyor hangi sayfafa girmek istesemde sayfa hep aynı....(mavi bi ekran icinde sacma sapan yazılar )

Ama olayın ilginc bi yanı daha var amacları sadece halkı somurmek olan bu kurum evet benim baska bi sifre ile girmemi engellemis durumda en azından nette sorf yapmamı engelliyor ama baglantıyı kurup mbları ardı ardına sıralıyor buda hic bisey yapmadan sorf yapmak olsa gerek...yani erisim engellenmis olsada karsı tarafa aynen takır takır yazıyor ....

Farklı kullanıcı isimleri kullanan arkadaslar hala varmı?

• hocam hiçbirşey anlamadım dediğinden..
  • hala yüzlerce kullanıcı adı ile girebiliyorum
  • ilginc hala nasıl kullanabiliyorsun bende deniyorum ama olmuyor baska kullanan varmı hala?
  • gereksiz bence
  • evet gereksiz ama bana bugun bi kagıt gelmis telekomdan adsl korsanlarına dikkat diye benden bahsediyor galiba ama ayrıca korsan oldugumuda kabullenmiyorum...Niyemi saat 12 olmus tanıdıgım arkadasın internet cafesi kapanmıs yani sınırsız baglantı suan gereksiz bi yere kapalı ben neden kullanamayayım benim kotam kac gundur dolmus nedense acaba baskalarıda benden mi calıyor

• telekom bağlantı güvenliğini sağlamak zorunda belki sen korsan değilsin ama başka hesapla bağlanabilme yüzünden birçok kişi mağdur oldu zamanında bence geç kalınmış ama yapılması gereken bi uygulama erişim engellenmiş olsada karşı tarafada takır takır yazıyor demişsin yazacağıda en fazla 1mb bişey olur heral yok ısrarla açılan bi site bulmaya çalışacam diyipte 1 milyar site gezecek bi kişide yoktur heral. hemen art niyet aramayalım çünkü son derece gerekli bi uygulama kotadan derdi olan ya ona göre kullanır yada kotasıza geçip sorununu halleder.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.