Şimdi Ara

Size göre en iyi fotoğraf çeken telefon (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
1.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Sasuke_

quote:

Orijinalden alıntı: SirPhilosophy

quote:

Orijinalden alıntı: Sasuke_

quote:

Yazılanlar arasında Mr kemal harici kimsenin kameradan anlamadığı aşikar. Hala nokia 808 varken diğerlerine laf düşmez. He daha yeni telefon olsun dersen Lumia 1020.

Bir test videosu eklermisin ? Kamerası yüksek ama renk aralığı çok iyi değil Nokianın

En basitinden teknoseyirin incelemesini atayım direkt yabancılara hiç girmiyorum bile.

https://www.youtube.com/watch?v=mZSC-DltDMc

8. dkdan sonra örnekler başlıyor. Renk aralığı oldukça iyi beyaz dengesini manuelden iyi kurarsan.

Lumia 1020 ile kıyasladım kırmızı ve yeşil renkleri çok iyi algılamıyor gibi gsmarena dan desteklediği renklere bakabilirsiniz onun haricinde gayet canlı

NOKIA LUMIA 1020

Size göre en iyi fotoğraf çeken telefon

SAMSUNG GALAXY S6 EDGE

Size göre en iyi fotoğraf çeken telefon

birtane örnek resim ekledim kıyaslama arasında tabi başka resimlerde lumia 1020 daha canlı gibi incelemek isterseniz link

tabi arada yıl farkıda var yani kendi yılına göre gayet başarılı

Bunlar güncelleme öncesi şeyler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ugarb

1020 nin üzerine görmedim daha

ondan sonra note 4 çok iyi geldi bana, s6 yı bilmiyorum

808, 1020'den de iyidir. Daha büyük sensör, nd filtre ve daha iyi yazılımı ile. Hala üstüne çıkmadı.

haklısın, 808 galiba fotoğrafta, 1020 ise videoda çok iyilerdi diye hatırlıyorum şimdi,
    1020 için sadece şöyle eleştirim var, önceden de yazmıştım,
    kapalı havalarda daha aydınlık görüntü vermesi, veya renkleri olduğundan daha canlı göstermesi
    mesela bir bitki resmi çekin, renkleri olduğundan canlı gösteriyor, buda bana yazılımla oynandığını düşündürüyor
    ama detaylar tabi süper,
    808 zaten ayrı, lensi çok büyük, yazılımı kötü onunda , mükemmmel fotoğraf ceker

yav Nokia bi 1030 çıkaracaktı oda yalan oldu....

• S6

W(Karanlık) %64
    quality(Kaliteli) %73

iphone
    Karanlık %67
    kaliteli %61

Flash s6
    Dikkat çekme s6
    Çözünlüklü s6

ikisinde kullanıyorum s6 gayet iyi çekiyor.

Tabiki s6

eğer sadece kamera istiyorsanız.
    lumia 1020 ve k zoom ikisinde iyi. ama k zoom önde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PC Master Race -- 15 Mayıs 2015; 4:36:48 >
  • samsungun cıvıl cıvıl goz yoran ekranında magazada gıdıp s6 daha ıyı yayaaavvv dıyen duzeydekıler harıc zaten g4 un daha ıyı cektıgını gozunde hep mıyop hemde hıpermetrop bozukluk olmayan ortalam telefon bılgısı olan bır kısı dahı anlayabılır.

• S6 arka kamerası çok güzel.Ön kamerası kötü.Ön kamera olarak da M9 güzel.
  • lg g4 daha iyi çeken diyene bak :D o video lg g4 mi beğendin yok artık :D sende gözü bişi var

g4 Kalite %56 çekiyor
    s6 da %73
    iphone de %61

samsung dedikodu plastik ve çok alanlar diye yüzünde sevmiyorlar sadece türkiyedir.

@superwera şu yorum yazdığına bak onu yüzünde türkiye çürüklüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PC Master Race -- 15 Mayıs 2015; 19:01:09 >
  • Fikir vermesi açısından Lumia 1020 ile çektiğim bir kaç örnek fotoğraf Ya arkadaş birde şu fotoğrafları lütfen Simage içine koyun bu nedir ya
     Size göre en iyi fotoğraf çeken telefon  Size göre en iyi fotoğraf çeken telefon  Size göre en iyi fotoğraf çeken telefon
     Size göre en iyi fotoğraf çeken telefon  Size göre en iyi fotoğraf çeken telefon

• Lumia 1020 kalite açısından güzel çekiyor incelemelerde başarılı tabi S6 ile kıyaslama yapamadım.Ön kamera da düşünceleriniz neler son zamanların dikkat çeken öne çıkan özellik Selfie merakı için size göre şuan hangi telefon daha iyi ?
  • Desire Eye
    S6 ve edge
    LG G4
    Bu üçününde ön kamerası cok güzel
    Size önerim Alacağın telefonu sadece kamera için alçaksan 1020 veya Galaxy K al ama bu iki telefonunda performansı ve tasarımı kötü.Bu iki telin ardından en iyi kamera S6'da.O yüzden S6 alın bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • L1020 utanmasa kar tanesinin içindeki kristalleşmeyi gösterecek. Şuan bence en iyisi
  • Videoda güzelce anlatılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LUMIA 1020
  • Lumia 1020 selfie kamerası nasıl ?
  • Sasuke_ kullanıcısına yanıt
    i6p daha iyisi vardır muhtemelen ama kullandığım ve en çok hoşuma giden kamera bence z3 den daha iyi
  • 3310

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • G4 ve S6 şu an rakipsiz ilerliyor. Lumia'ları katmıyorum. Kendim çok deneyemedim.
    Bazı otoriteler S6'nın kamerasını G4'e göre daha iyi bulsa da ben G4'ün ışığın az olduğu ortamlarda gözle görülür bir fark sağladığını düşünüyorum. Yine de Croplayıp incelemeden farkı kestirmek ya da fotoğrafa bakıp bunu G4 çekmiş demek mümkün değil iki telefon arasında.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.