Şimdi Ara

Slayt gösterisinde çokmu uçtum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bir slayt gösterisi yapmam gerekiyor powerpointte yaptım fakat nekadar olabilicegini siz benden daha iyi bilirsiniz sradan oldu bir yerde gormustum girişte havayi fisekler atılıyor kıvılcımlar arasından kişinin fotografı beliriyor yazı efektleri koyuluyor ama alkısa deger efektler bir slaytta 6 7 foto birden gosterilebiliyor herbirinin girişi göz kamatırıcı sesler ile bezenmiş bir slayttı bunun gibi bir program biliyomusunuz arkadaslr bana yardımcı olurmusunuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nesperatu -- 10 Haziran 2007; 10:09:49 >

• http://www.longtion.com/slideshowpro/SSPSetup3.exe

tam deneyemedim ama incele istersen
  • çokmu fazla şey istiyorum
  • dostlar yardım edin lütfen
  • bende proshow gold var

en iyi slayt programı dediler indirdim ama ingilizce olması biraz kötü

bi dene istersen
  • hocam formatı illa power point mi olacak ?

hazır flash programları war onlarlada yapabilirsin !!
  • yok üstadım tvde izleyebileyim yeterki birisi anlattı bana resimle 3 boyutlu geliomus küp üzerinde güle su felan damlıyormuş slaytta resim ekrandayken sis geliyormus çok özellikli bir programmıs ama adam ismini vermemiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: nesperatu

yok üstadım tvde izleyebileyim yeterki birisi anlattı bana resimle 3 boyutlu geliomus küp üzerinde güle su felan damlıyormuş slaytta resim ekrandayken sis geliyormus çok özellikli bir programmıs ama adam ismini vermemiş

Bende merak ettim şimdi bu programı kardeş....
  • Tabiki <<<<<<<<<<<<Ulead Video Studio 10
  • Sade ise : Movie Maker
    Detaylı İse: Proshow Gold - İngilizce Olması Kötü ama sadece kullanım sundan ibaret. Bütün resimleri aktarıp alttaki sablona yerlestirip aralara geci koyuyorsun bitti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.