Şimdi Ara

ŞOK ŞOK... Laptop Problemlerine Elveda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben bir telefon tamircisiyim yanımdaki ustam ayrıca laptop ve anakart da tamir ediyor. yaklaşık olarak 200ün üzerinde cihazı ayağa kaldırdı. En önemlisi de yani bu kendi isteği : özellikle servisin yapılmıyor dediği cihazları istiyor duyurulur irtibata geçmek isteyen :
    [size]teknikbirim@hotmail.com
    --sıvı temas görmüş notebooklar
    --hasar görmüş veya yanmış anakartlar
    --açıkcası teknik olarak her türlü problem çıkaran cihazlar ayağa kaldırılır eskisinden daha performanslı çalıştırılır...
    temennim hiçkimsenin notebooğunda problem yaşamaması!

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0107AE845

bu gerçek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trex87

bu gerçek mi?

Alıntıları Göster
    bn başlıga tav oldum
  • quote:

bn başlıga tav oldum

Alıntıları Göster
    selam. üstad senin şu notebook ustası benım şu soruya bı bakabılırmı?
    http://forum.donanimhaber.com/m_13260564/tm.htm

hangısı daha uzun omur ıcın mantıklı olur? vista ıcın. oyun ıcın.

• benim sorunada bir bakabilirmisniz

http://forum.donanimhaber.com/m_13203442/tm.htm
  • quote:

bn başlıga tav oldum

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: # jackal #

bn başlıga tav oldum

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: O_S_M_N_8_9

quote:

bn başlıga tav oldum

+1

Alıntıları Göster
    ölü diriltilir gelll

• quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

ölü diriltilir gelll

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: K084K

Alıntıları Göster
    Diriltmesi yeterliyken üstüne bir de eskisinden daha performanslı çalıştırıyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsk

Diriltmesi yeterliyken üstüne bir de eskisinden daha performanslı çalıştırıyor :D

Alıntıları Göster
    Adam belki doğru şeyler biliyordur.......Makinası güme gitmiş biri varsa bi denesin ak mı karamı öğrenilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsk

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: tsk

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker_inside

quote:

Orjinalden alıntı: tsk

Alıntıları Göster
    :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: O_S_M_N_8_9

quote:

bn başlıga tav oldum

+1

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: S_A_H

quote:

bn başlıga tav oldum

+1

hadi ordan asıl sn bu aralar birine tav olmuşsun (bu seferki yeni) haberlerin geldi hadi bakalım

edit : iyiki bi hortlatmışım konuya talip çok ama adam ortada yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0107AE845 -- 2 Nisan 2007; 2:56:03 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: S_A_H

quote:

bn başlıga tav oldum

+1

hadi ordan asıl sn bu aralar birine tav olmuşsun (bu seferki yeni) haberlerin geldi hadi bakalım

edit : iyiki bi hortlatmışım konuya talip çok ama adam ortada yok

Alıntıları Göster
    Konuya talip adam buraya mı yazar, oraya mail verilmiş direk irtibata geçer..

Belki adamın bi bildiği vardır sizde iyi geyiğe vurmuşsunuz..

• quote:

Orijinalden alıntı: Lyclah

Konuya talip adam buraya mı yazar, oraya mail verilmiş direk irtibata geçer..

Belki adamın bi bildiği vardır sizde iyi geyiğe vurmuşsunuz..

Alıntıları Göster
    Bana Dell 6400 inspiron'un sadece T tuşu lazım, usta bunu bulabilir mi, tuşu yaktım da. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: merkaleli09

Bana Dell 6400 inspiron'un sadece T tuşu lazım, usta bunu bulabilir mi, tuşu yaktım da. Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: merkaleli09

tuş takımı demişken geçen gun pc lere bakarken satellıteyle ınspıron yanyanaydı klawyelerınde ınanılmaz bır kalıte farkı soz konusu ınspıron almayı dusunurken aklıma soru ısaretlerı takıldı yanı dell den bu derece kalıtesız bı klawye beklemezdım

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: merkaleli09

tuş takımı demişken geçen gun pc lere bakarken satellıteyle ınspıron yanyanaydı klawyelerınde ınanılmaz bır kalıte farkı soz konusu ınspıron almayı dusunurken aklıma soru ısaretlerı takıldı yanı dell den bu derece kalıtesız bı klawye beklemezdım

Alıntıları Göster
    o dell in kalitesizliği değil dostum toshibanın kalitesi. toshiba gerçekten beton şirketleriyle anlaşmalı olarak klavye yapıyor galiba . aşırı sağlam , buna rağmen parmakları rahatsız etmiyor aksine rahat bir kullanım sağlıyor , su geçirmemesi de cabası .

• quote:

Orijinalden alıntı: DeLiCe_DoLuCa

o dell in kalitesizliği değil dostum toshibanın kalitesi. toshiba gerçekten beton şirketleriyle anlaşmalı olarak klavye yapıyor galiba . aşırı sağlam , buna rağmen parmakları rahatsız etmiyor aksine rahat bir kullanım sağlıyor , su geçirmemesi de cabası .

Alıntıları Göster
    arkadaşlar kusura bakmayın işlerim vardı elimde 20 tane notebook var onlarla uğraşıodum bi arkadaşın da dediği gibi msn imi verdim irtibata geçmek isteyenler geçebilirler he buarada meyve veren ağaç taşlanır

• quote:

Orijinalden alıntı: teknikbirim

arkadaşlar kusura bakmayın işlerim vardı elimde 20 tane notebook var onlarla uğraşıodum bi arkadaşın da dediği gibi msn imi verdim irtibata geçmek isteyenler geçebilirler he buarada meyve veren ağaç taşlanır

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: teknikbirim

20 notebook mu nasıl eskisinden performanslı oldu mu veya nasıl oluyor bu iş

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.