Şimdi Ara

Şok şok!! Obama'nın töreninde Ufo görüntüsü kaynak:cnn canlı yayını (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
0
Favori
13.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Gorkie

Halen inanmayanlar varsa, ben ve ailem kendi gözümüzle gördük inanabilirsiniz onlar var..

Ki binlerce yıl öncede vardılar.. Bu gece Saba Tümer'in programını izlemiş olsaydınız daha iyi anlardınız.. İnanmayanlara saygım var ama kalkıp kuş uçak bilmem ne diyen insanları da anlamak zor..

evet güzel programdı.
    özellikle kuranda marsın geçmesi ve marsta daha önceden görülen insan yapımı şekiller ilgimi çekti.
    programda bundan önce marsta bi uygarlık olabileceğini söylediler.

mars olayının dışında 27 kişinin uzaylılar tarafından alınıp rüyadaymış gibi beyinlerine çip yerleştirmesi de ilginç
    bu insanların burunlarından girilip beyinlerine çip yerleştirilmiş gerçekten, ameliyatla çıkartılmış bu çipler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaguar19 -- 24 Ocak 2009; 11:39:32 >

• 51. bölgeye giderken bi uğramıilardır
  • Nedense cnn kendi sitesine koymamış
  • Kusura bakmağın ama ben Türkiyedeki ufo kuruluşu başkannı asla ciddiye almıyorum. Adam tipten ve konuşma şeklinden kaybediyor.

Böle konuştuğum için Allah affetsin. Yakında bunlar biz insanlarıda aslında uzaylılar yarattılar derlerse şaşırmıyacam. Çünkü bir bunu şölemedikleri kaldı.
  • Dünyanın gündemini meşgul etmek için uygulanan saçma birşey bence
  • bunun ne olduğu açık bir şekilde belli ''KUŞ''. resmen kanat çırpıyor.
  • UFO'lara inanıyorum. Nasa'da çalışan astronotlarda uzayda gördüklerini kimseye anlatmama konusunda sözleşme imzalıyorlar. Amerika'nın bu konularda çalıştığını bile düşünüyorum. Muhakkak bir ufo dünyada vardır. Amerika esir olarak tutup ona silahlar felan yaptırıyor olabilir. Ben gerçekten inanıyorum. Tabi söylediklerim her ne kadar hayal bile olsalarda. Nasa olayı doğru.

Aramızdada ufo var.. BaYDoGaN

• quote:

Orjinalden alıntı: StopAndWatchMe

UFO'lara inanıyorum. Nasa'da çalışan astronotlarda uzayda gördüklerini kimseye anlatmama konusunda sözleşme imzalıyorlar. Amerika'nın bu konularda çalıştığını bile düşünüyorum. Muhakkak bir ufo dünyada vardır. Amerika esir olarak tutup ona silahlar felan yaptırıyor olabilir. Ben gerçekten inanıyorum. Tabi söylediklerim her ne kadar hayal bile olsalarda. Nasa olayı doğru.

Lan niye deşifre ediyorsun beni.

• quote:

Orjinalden alıntı: BaRo55

Uzaylılar Bile Canlı Yayın Vermişler Adamı Ne Şanslı Bee...

• quote:

UFO'lara inanıyorum. Nasa'da çalışan astronotlarda uzayda gördüklerini kimseye anlatmama konusunda sözleşme imzalıyorlar. Amerika'nın bu konularda çalıştığını bile düşünüyorum. Muhakkak bir ufo dünyada vardır. Amerika esir olarak tutup ona silahlar felan yaptırıyor olabilir. Ben gerçekten inanıyorum. Tabi söylediklerim her ne kadar hayal bile olsalarda. Nasa olayı doğru.

Uçmuşsun derim.
    UFO'ların olduğu kanıtlansa bile bu Dünya'ya açıklanamaz.Çünkü kaosa neden olabilir.Bu yüzden bunu bilen ülkede bu sırrı üstünde tutamaz. Böyle bir şey mümkün değildir.

• quote:

Orjinalden alıntı: BaYDoGaN

quote:

Lan niye deşifre ediyorsun beni.

• quote:

Orjinalden alıntı: __JV__

quote:

Uçmuşsun derim.
    UFO'ların olduğu kanıtlansa bile bu Dünya'ya açıklanamaz.Çünkü kaosa neden olabilir.Bu yüzden bunu bilen ülkede bu sırrı üstünde tutamaz. Böyle bir şey mümkün değildir.

Rosswell olayında çalışanlardan biri çocuklarına yaşayan bir uzaylı ele geçirdik demiş,çocukları açıklama yapmıştı hatta History Channel da.

• quote:

Orjinalden alıntı: Göktuğ AYAS

bence gelecekten geldiler ve o günkü yanlış bişeyi düzeltip gittiler.onlar için bişey değişmedi ama zamanda yeni bir boyut açıldı ve biz onlar gibi değil daha farklı bir sonuçla karşılaşacağız.....

Arkadaşım sen çok fazla X-MEN izliyon galiba.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SonOfPatriot

Şok şok!! Obama'nın töreninde Ufo görüntüsü  kaynak:cnn canlı yayını

test amaçlı gezinti yapıyordum

• quote:

Orjinalden alıntı: DayWalker7

quote:

Orjinalden alıntı: Gökhan K.

Buna kuş diyenin alnını karışlarım,Kuş harici herşey bu.Kuşlar ne zamandan beri popolarında roketle geziyo?

• quote:

Orjinalden alıntı: BaYDoGaN

quote:

Orjinalden alıntı: __JV__

quote:

Uçmuşsun derim.

Rosswell olayında çalışanlardan biri çocuklarına yaşayan bir uzaylı ele geçirdik demiş,çocukları açıklama yapmıştı hatta History Channel da.

Ne demek istediğini anlamadım?

• şu fake diyenlerin umarım bigün gece evlerine girer
  • yaa kuş be o. ordaki anıtmıdır heykelmidir nedir onun önünden geçiyor.bildiğn kuş yada nathan petrelli.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Psychopath Bird

şu fake diyenlerin umarım bigün gece evlerine girer

NİCK
    Kesin sensindir ordan geçen..
  • Vay be.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.