Şimdi Ara

ŞOK ŞOK ŞOK SON DAKİKA..! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: BeramusLe

YAZIYI TÜRKÇEYE ÇEVİR ANLARSIN VE BEN ZATEN TÜRKÇE KONUŞUYORUM AMA SEN NASIL ANLIYORSUN BİLMİYORUM
    quote:

Orjinalden alıntı: ULtraV1olet

quote:

Orjinalden alıntı: BeramusLe

YOK PM ATMADI DİYE DEĞİL PM ATMIŞ GM E KARŞI AGRASİF Mİ NE KONUŞMUŞ İŞTE ONDAN BANLANDI
    quote:

Orjinalden alıntı: ULtraV1olet

NAsıl Kral Gmye Pm Atmadı Diye ßanladı?Eğer Öyleyse o SErverda OYnanmaz.Beramusun Human Kralı En Son ZoomReturn "du Tabi Değişmediyse.İYi ßir Mageydi

BU ARADA ÇOKTA UMRUMDAYDI DİEN ARKADAŞ YORUM YAPMA OZAMAN BENCİL HERİF SADECE SENMİ VARSIN BU FORUMDA ASIL SANA BAN SEVİYESİZ

DEdiğinden Hiçbirşey Anlamadım.Türkçe Konuş

KİMSEYE BENCİL DİYEMEZSİN BERAMUS ADINA Bİ TOPİC ACSAYDIN BİZDE GİRMEZDİK TABİKİDE BERAMUS BİZİ ALAKADAR ETMEZ LÜTFEN SEVİYELİ KONUS

• yaw beyler kusura bakmayın da ben bu olayı anlayamadım da ne iş bu yaws ????
  • adam bişiler yapmıs kı banlanmıs gm ole kralı sebepsiz yere banlamaz kesin vardır bişiler
  • hakettiyse oh çok iyi olmuş.
  • arkdşlar ne dir bu post kasma sevdası herkes post kasmak için mal mal postlar atıyor ya... "şekil bir yukarlara bakınız" allahımm ya çıldırtmayın beni

quote:

ne şok haber ha cokta umrumdaydı

Yazmış arkdşn biri ee o zmn niye post atıyorsn....
    bende seninle aynı fikirdeyim hatta post atmıyacaktım ama sırf senin postu gördüm çıldırdım resmen ya...

Burası Forum tamammı adam şaşırmış ve öğrendiği bilgiyi paylaşmış...

lütfen arkdaşlar ya .... alla alla ...

sizler yüzünüzden topic acarken 1000 kere düşünür oldk.. acaba surasına yazacak larmı yok surası böyle mi nedir ya bu...kardeşim beğenmiyorsn kapatırsın veya okumassn ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5kursun -- 22 Şubat 2007; 17:14:54 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.