Şimdi Ara

Son 8 senem (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Cok tesekkur ederim. Teveccuhunuz. Keske hafizami kaybetsem de ikisini de tekrardan izlesem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okidokiyo kullanıcısına yanıt
    Keşke.. Psycho-pass izlemediysen öneririm.

• Neque kullanıcısına yanıt
    Ben bu animeye baslamistim. Ama animsayamadigim bir sebepten yarida kaldi. Eger yarida birakma sebebimi animsayamazsam bastan izlemeye baslarim. Oneri icin tesekkur ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Okidokiyo

Ben bu animeye baslamistim. Ama animsayamadigim bir sebepten yarida kaldi. Eger yarida birakma sebebimi animsayamazsam bastan izlemeye baslarim. Oneri icin tesekkur ederim.

Yaşın kaç aslanım

• Benimde yas 20ye geliyor. Bu yaslarda güya zengin olacaktım ama olmadı. Artık son şans, 5 yıl içinde parayı kırmam lazım.
  • Chelsea10 C kullanıcısına yanıt
    Rahatca velet diyebilecegin kadar genc degilim+aslanim filan ayip oluyor. Ayrica konunun seninle hicbir ilgisi yok neden sohbete dahil olup huysuz bir dayı gibi davranıyorsun?

• quote:

Rahatca velet diyebilecegin kadar genc degilim+aslanim filan ayip oluyor. Ayrica konunun seninle hicbir ilgisi yok neden sohbete dahil olup huysuz bir dayı gibi davranıyorsun?

Aslanım paso çizgi film muhabbeti yapıyosunuz velet degilde ne diyeyim? He aslan parçası?

Yetişkinler de cizgi film izlemekten hoslanamazlar mi? Neden sirf toplumun bize dayattigi yargilar yuzunden çizgi film seyretmeyi birakmak zorundayiz ki? Suna yuzde yuz eminim ki, 50 yasima da gelsem 60 yasima da gelsem çizgi film seyretmeye devam ederim ben. Ayrica animelere cizgi film denmesinden de gocunmuyorum cunku ben farkli ulkelerin yapımı olan animasyonları da takip ediyorum. Kisaca cizgi film seviyorum ve bundan utanmiyorum. Cocuklarin yetişkinlerin seyrettigi filmleri ve dizileri takip etmesinde hicbir mahsur gorulmezken biz yetiskinlerin cizgi film izlemesi neden hatali görülüyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okidokiyo -- 7 Aralık 2017; 18:35:36 >
  • quote:

Yetişkinler de cizgi film izlemekten hoslanamazlar mi? Neden sirf toplumun bize dayattigi yargilar yuzunden çizgi film seyretmeyi birakmak zorundayiz ki? Suna yuzde yuz eminim ki, 50 yasima da gelsem 60 yasima da gelsem çizgi film seyretmeye devam ederim ben. Ayrica animelere cizgi film denmesinden de gocunmuyorum cunku ben farkli ulkelerin yapımı olan animasyonları da takip ediyorum. Kisaca cizgi film seviyorum ve bundan utanmiyorum. Cocuklarin yetişkinlerin seyrettigi filmleri ve dizileri takip etmesinde hicbir mahsur gorulmezken biz yetiskinlerin cizgi film izlemesi neden hatali görülüyor?

Al işte :D gelde bu adama laf anlat :D

Benim gibi birine laf anlatmaya çalışma o zaman? Senden bana laf anlatmaya calismani isteyen oldu mu? Hayir. O yuzden işine bak.

İnsanların tercihlerine saygı duymak zorundasın. Kimin ne izleyeceği seni alakadar etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guvenleesin -- 7 Aralık 2017; 22:31:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.