Şimdi Ara

Son halim!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • killldevil aynı düşünceyi bende siz orclar için düşünüyorum aynen.....
  • bende tek unique kekuri ring oda 1 tane diğerleri quest itemleri elimde +8 cleaver dual var (en kısa zamanda miragelerim +7 yapıp rebith basıcam miragelerim dual +6 )
  • quote:

Orjinalden alıntı: blue1_

dirayetli

idare eder

• aboow ben size charımı göstersem beni heralde çerez niyetine yersiniz
  • benim char ona bakarsanız çok gelişmiş eş kesio şampion kesio gerçekten herksin charı güzel benim char ezik
  • quote:

Orjinalden alıntı: alzaimer

quote:

killdevil Tarih 23 Ağustos 2006; 23:31:07
    kardeş güzel olabilr ama ben human karakterleri hiç sewmiyorum çok tipsizler

sen kendinide sevmiyosundur

ne alakası war oyundaki karakterin gerçek hayatta human insan demek değil insancık demek bende sevmiyorum humanları bi priest le roguleri iyi mageleri ve warriorlar sap gibi ne öyle gerçek hayatla oyunu karıştırma

• Sadece 1 gun ve sıze char gosterecem....
  • walla bi sürü assasian char göstermişsiniz güzel charlar ama uniqe olanalar full Dex weren unique itemleri seçmişler büyük hata bence Full Dex weren unique itemler Archery itemi Elf Ring gibi örneğin...

Mesela PP yerine WP tercih edilebilir Dex i daha az ama güzel Hp werir yani atack 1600 küsüre fırlamasın da 1500-1550 civarı kalsın sağlam assasian larda Hp çok önemli.

Şu resim hikayelerini biraz anlasam benim charın resmini eklerdim ama malesef anlamıyorum...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.