Şimdi Ara

SONA DOĞRU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • uzn zaman dır arştırma yapıyorum ve bu sitemi topladım sizce nasıl........duğer in katkılarıyla ona da teşekkür ederim

ANAKART:EPOX EP-9NPA+ULTRA
    İŞLEMCİ:AMD-ATHLON 64 3500+939 VENİCE
    EKRAN KARTI:SAPPHIRE - X800 GTO FİRABLE
    RAM:TWİNMOS - 1GB 400 DUAL
    HARDDİSK:SAMSUNG-120GB SATA2 NCQ
    DWD WRİTER:ASUS-DRW-S
    TV KARTI:AVERMEDİA-DVB-S
    KASA:CODEGEN-6102 KULPLU

BU SİSTEM HAKKINDA YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ..............saygılarla pcdelisi_45

• iyi bir psu da alırsan güzel olacak
  • KASA:CODEGEN-6102 KULPLU

Benim tavsiyem Aopen veya Foxconn 350 watt modellerinden al. diğerleri çok güzel ama paran bu sistemi almana yetiyorsa mesela tv kartını sonra al. Ama iyi kasa almaya bak. Sistemini tehlikeye atma.
  • Güsel güsel ne kadar tuttu bu fiyat?
  • kasayı feel hurricane 550W almayı düşünüyorum nasıl
  • quote:

Orjinalden alıntı: pcdelisi_45

kasayı feel hurricane 550W almayı düşünüyorum nasıl

Kasayı öyle alsan bile güç kaynağını değiştirmende fayda var. Feel kasaların güç kaynağı pek öyle 550w veremiyor ve güvenilir değil.Kasa güzel tabii o ayrı.

Fsp'den başlamak üzere kaliteli markalardan(para durumuna göre tagan, enermax vb. (pahalılar bayağı)) 400-500w arası bir güç kaynağı iyi olacaktır. Ayrıca alırsın. Fsp iyi olacak gibi.

quote:

Benim tavsiyem Aopen veya Foxconn 350 watt modellerinden al. diğerleri çok güzel ama paran bu sistemi almana yetiyorsa mesela tv kartını sonra al. Ama iyi kasa almaya bak. Sistemini tehlikeye atma.

Bu öneriyi dikkate al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 17 Ocak 2006 1:47:24 >

• Bide Feel i tercih etme bence aga fanları kendiliğinden takılı feel Huricane fanlarsa sesten kafayı yersin walla...

Aopen 350 watt ii gider bu sisteme...
  • kasayı aopen h600b-b27 350W almaya karar verdim
  • pcu tavsiyesi alabilirmiyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tuğer

quote:

kasayı feel hurricane 550W almayı düşünüyorum nasıl

Kasayı öyle alsan bile güç kaynağını değiştirmende fayda var. Feel kasaların güç kaynağı pek öyle 550w veremiyor ve güvenilir değil.Kasa güzel tabii o ayrı.

Fsp'den başlamak üzere kaliteli markalardan(para durumuna göre tagan, enermax vb. (pahalılar bayağı)) 400-500w arası bir güç kaynağı iyi olacaktır. Ayrıca alırsın. Fsp iyi olacak gibi.

quote:

Bu öneriyi dikkate al

bencede bu öneriyi dikkate al

FSP den başla Tagan diye ilerle ama sana bence FSP 450 watt ii gider....

• FSP FSP550W-60PLN PSU
    bu nasıl
  • baya iyi ama 550 watt fazla olur çok para wermek istemem diyosan 500 watt ınıda alsan bişi faretmez yani....
  • quote:

FSP FSP550W-60PLN PSU
    bu nasıl

kötü değil
  • takıl aga işte tercig senin ama bence FSP al
  • sistem gayet guzel. ne amacla kullanmayi dusunuyorsun bu kadar para vdermeye degermi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.