Şimdi Ara

Sonunda Beklenen Kitkat 16 GB modele geldi. #Ana Konu #

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün bir süpriz olarak güncelleme geldi .
    Güncellemeyi kurar iken dikkat etmeniz gereken sadece bir şey var internetten yüklenen kitkat yüklü olursa veri kaybedersiniz.

4 GB modeline ise bugün içinde verileceği tahmin ediliyor.

Fotoğraflar

Sonunda Beklenen Kitkat 16 GB modele geldi. #Ana Konu # Sonunda Beklenen Kitkat 16 GB modele geldi. #Ana Konu # Sonunda Beklenen Kitkat 16 GB modele geldi. #Ana Konu # Sonunda Beklenen Kitkat 16 GB modele geldi. #Ana Konu # Sonunda Beklenen Kitkat 16 GB modele geldi. #Ana Konu #

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 52asi52 -- 28 Kasım 2014; 19:19:24 >

• Şimdi nerden kuruyoruz bunu
  • Niye kimse yazmıyor burada? Kız arkadaşıma yükleyeceğiz de, bir yorum alsaydık sizden. :)
  • Sürümü Telefon menüsündeki “Sistem Güncelleme” seçeneğiyle otomatik şekilde yükleyebiliyorsunuz.
  • Ben beğendim çok tatlı olmuş
  • Güncellemeyi yaptıktan sonra cihaz ciddi bir şekilde yavaşladı. Menü geçişleri rezalet bir hal aldı. Görünüm güzelleşti fakat değmez. Önceki halinden görsel olarak memnun olan arkadaşlar kesinlikle denemeyin diyorum. Tepkilerinize cevap vermeden önce düşünen bir telefon istiyorsanız güncelleme tam yerinde !
  • Gücelleme geldi tüm gm kullanıcılarına hayırlı olsun beta geldiği zaman yüklemiştim hemen ama bazı sıkıntıları vardı.tam sürümü yüklemek için kararsızım yükleyen arkadaşlardan ricam artıları eksileri nasıl şarj olayı felan yazan arkadaşlar olursa iyi olur. Benim gibi kararsız arkadaşlar en azından fikir sahibi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baygus55 -- 2 Aralık 2014; 9:29:41 >
  • Hayırlı olsun.
  • Başlattım güncellemeyi bakalım nasıl olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 52asi52 5 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende gmailde ya da mesajda kaç tane okunmamış olduğu göstermiyor nası yaptınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.