Şimdi Ara

Sonunda Bende Upgrade Yapiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Anakart: DFi Lanparty P35 T2R
    RAm : Team Xtream 4-4-4-10 2x1 Gb
    HDD : 2x150 Gb Raptor
    Monitör : 246Bw (Yurt disindan geliyor su anda kargoda)
    Ekran Kartı : (simdilik mevcut kartimla devam edicem) 6600GT :D
    Ses sistemi : Logitech Z5500 + Creative X-Fi Xtrem Music
    Kasa : CM Stacker T01
    PSU : Be Quite, Enermax, Silverstone 600W
    Klavye Mouse : A4 Tech X7 Series

Düsündügüm sistem bu sekilde arkadaslar. Bir sonraki nesil ekran kartlari cikana kadar yeni bir ekran karti almayi düsünmüyorum. O yüzden sakın ekran karti tavsiye etmeyiniz.

• ilerde iyi bir ekran kartı alıcak isen hocam 700 ve üstü al psu bence...
  • Enermax infinit DXX 720W veya Be Quite Darl Power 850W düsünüyorum PSU olarak. Hangisini stoklarda bulabilirsem artik
  • 246bw 24 inç mi? okadar büyük monitörü 512mb kart bile zorlar gibime geliyor. 6600 o çözünürlüğü destekliyor mu
  • evet 24".

Ayni zamanda monitörü multimedya icinde kullanacagim icin bunu tercih ettim. Almanyadan bir akrabam aldi gönderiyor sagolsun.

Önce 32" LCD alicaktim ama hicbirinin görüntü kalitesini begenmedim. 1080P LCD hic bir yerde de bulamadim zaten. 1080P plazma var sadece onlarda aşırı pahalı

Hayir desteklemiyor ama yeni nesil kartlar cikana kadar simdiki neslin bozuk kartlarina para vermek istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EngizLee -- 13 Eylül 2007; 23:16:11 >
  • 600 watt yeterli bence lc power veya fps de düşünülebilir.. yeni nesil kartlarda bunlardan çok daha fazla watt harcayacağını sanmam.. zaten şuan en üst sistemlere bile 600 watt yeterli
  • quote:

Orjinalden alıntı: EngizLee

evet 24".

Ayni zamanda monitörü multimedya icinde kullanacagim icin bunu tercih ettim. Almanyadan bir akrabam aldi gönderiyor sagolsun.

Önce 32" LCD alicaktim ama hicbirinin görüntü kalitesini begenmedim. 1080P LCD hic bir yerde de bulamadim zaten. 1080P plazma var sadece onlarda aşırı pahalı

Hayir desteklemiyor ama yeni nesil kartlar cikana kadar simdiki neslin bozuk kartlarina para vermek istemiyorum.

ee çamur gibi bir görüntüyle mi kullanacaksın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.