Şimdi Ara

SONY 46 HX 720... YARDIM !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
3.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

arkadaşlar merhaba, sonuçlandı sonunda benim TV işi, yalnız yine TV'siz kaldım !

Para iadesi yapıldı. şimdi o sancılı süreçleri tekrar yaşamak istemiyorum, alım öncesi ve sonrası. Ne yapıcam ne edicem hiç bilmiyorum. Yalnız şöyle ki 3D çok da önemli değilmiş. Kullandım gördüm, ve sıklıkla kullanılacak bir özellik değil gibi. Açıkçası önemli olan problemsiz homojen bir görüntü benim için. Ama tabi çok da alt sınıf olmayan bir TV istediğim için otomatik olarak 3D özelliği de oluyor. Sorun şu ki, SONY konusunda devam etmeli miyim ? Gönlüm SONY'den yana, üst üste 2 kere sorunlu TV denk gelmesine rağmen. Asıl amacım PS3 oynamak olduğu için, ve SONY TV'lerin PS3 için optimizasyonu olduğu için( öyle biliyorum, yanlışsa bilgilendirin lütfen. )

Medet ya ALBANI Üstad !

• quote:

Orijinalden alıntı: cagatayhh2

:)

arkadaşlar merhaba, sonuçlandı sonunda benim TV işi, yalnız yine TV'siz kaldım !

Para iadesi yapıldı. şimdi o sancılı süreçleri tekrar yaşamak istemiyorum, alım öncesi ve sonrası. Ne yapıcam ne edicem hiç bilmiyorum. Yalnız şöyle ki 3D çok da önemli değilmiş. Kullandım gördüm, ve sıklıkla kullanılacak bir özellik değil gibi. Açıkçası önemli olan problemsiz homojen bir görüntü benim için. Ama tabi çok da alt sınıf olmayan bir TV istediğim için otomatik olarak 3D özelliği de oluyor. Sorun şu ki, SONY konusunda devam etmeli miyim ? Gönlüm SONY'den yana, üst üste 2 kere sorunlu TV denk gelmesine rağmen. Asıl amacım PS3 oynamak olduğu için, ve SONY TV'lerin PS3 için optimizasyonu olduğu için( öyle biliyorum, yanlışsa bilgilendirin lütfen. )

Medet ya ALBANI Üstad !

Hocam tv ile ps3 optimizasyonu nedir yok öyle bir şey ya

Önemli olan input lag değeri düşük olsun. Sony lerin bazı tv lerinde input lag çok yüksek hadi bakalım buyur burdan ya, hani ps3 optimizasyonu

O ps3 optimizasyonu denen sony tvler de ps3 ü kapatınca tv otomatik kapanıyor. Ps3ü açınca tv otomatik açılıyor falan. Sony bluraylar dede aynı şey geçerli.

Benim sana tavsiyem illa led olsun dersen. Ya Sony HX850 eğer bu tv kesene uygun değilse Panasonic ET5 derim. Özellikle 42 inç ve altını 47 inç alır da bunda input lag çok rahatsız edici dersen yine karışmam.

42ET5 de rahatsız edici bir input lag görülmedi. Bu yüzden ps3 le çok uyumlu diyebiliriz.

• Doğrudur hocam, açıkçası çok yapmadığım bir şey araştırmadan yazmak, ama yazdım işte yani aslında HX850 olabilir ama acaba diyorum bu kadar çok vermesem mi TV için, nasıl olsa ileride değişecek yine, ki zaten şu an evlilik gibi bir durum yok, o yüzden çok da üst bir TV olmasına gerek yok. Ama tabi görüntü kalitesi ve ps3 performansı önemli benim için. Valla sütten ağzım yandı çok fena,bulutlanma ışık sızması vs gibi problemler yüzünden ki yoğurdu dondurup yiycem artık. bunun asıl sebebi TV'yi aldığım bayi ! Neyse isim vermeyim şimdi. Ama umarım başka alacak arkadaşlar benim yaşadıklarımı yaşamaz. Tavsiyelerini değerlendireceğim. Teşekkür ederim tekrar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.