Şimdi Ara

@@SONY CDX GT(111U-212U-310U-414U-610U-616U VS...)ALL SERIES FAN CLUP@@ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
909
Cevap
1
Favori
177.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fiyatlar hemen hemen aynı onıun yerine gt-414 u al derim

Orjinla gerçek GT200 de komanda yok. tek anfi çıkışı var.

GT414U da ise, kumanda var, USB girişii var, Çift anfi çıkışı var 2 ön 2 arka, bide aydınlatma rengi değişik....

karar senin.........
  • arkadaslar dediginiz gibi ise GT414U mukemmemel ötesi fakat ben isvecte yasiyorum bu modeli yok..Sadece GT200 var..Bide bu GT200 lerin hiz hissi die bi özelligi varmis o nedir anlamadim ??Eger sub. control yok ise amfiyi alirken subwoofer kontrol özellikli bi amfi alirim ayni hesaba gelir..Zaten teyp kullanirken kumanda gerekmiyo teyp zaten azimin icinde..Tek kacirdigim nokta usb girisi olmamasi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: canibeyaz

bu teypi alan arkadaşlar; teyp kutusu içinde bağlantı kablosu veriliyormu bilginiz varmı. bu teypi alıcamda bağlantısını ben yapıcam eğer bağlantı soketli kablosu verilmiyorsa ona göre şimdiden temin edeyim.

ARKADAŞIM İÇİNDEN BAĞLANTI SOKETLERİ ÇIKIYOR
  • quote:

Orjinalden alıntı: kibrit

fiyatlar hemen hemen aynı onıun yerine gt-414 u al derim

GT414U da ise, kumanda var, USB girişii var, Çift anfi çıkışı var 2 ön 2 arka, bide aydınlatma rengi değişik....

karar senin.........

Eywallah dostum yokluğumu aratmadığın için
  • Arkadaslar burda gt-414 fiyatlarina baktim ben gt-200 den 50 milyon daha fazla....Biraz cok geldi benim butceme simdilik idaere ederiz bu gt200 ile artik..Bu teyp e KICKER VEYA MB QUART BAGLAYAN YOK MU ARKADASLAR
    ?
  • YA BU GT414U KAÇK FALAN MI VEYA NERDE ÜRETİLİYOR BAYİSİNE SORDUM O JAPON MALI DEĞİLDİR FALAN DEDİ LİSTEDE YOKMUŞ ÖLE DİYOR ANLAMADIM VALLA NE DEDİ
  • quote:

Orjinalden alıntı: redblood

quote:

Orjinalden alıntı: kibrit

fiyatlar hemen hemen aynı onıun yerine gt-414 u al derim

karar senin.........

Eywallah dostum yokluğumu aratmadığın için

suan ehliyet işini kovalıyorum yoksa ben de alacam bi tane arabaya bundan sonra..

• quote:

Orjinalden alıntı: focuss050

YA BU GT414U KAÇK FALAN MI VEYA NERDE ÜRETİLİYOR BAYİSİNE SORDUM O JAPON MALI DEĞİLDİR FALAN DEDİ LİSTEDE YOKMUŞ ÖLE DİYOR ANLAMADIM VALLA NE DEDİ

buyur dostum işte link;

http://www.morfare.com/asp/show_stock.asp?product=CDX-GT414U
  • quote:

Orjinalden alıntı: focuss050

YA BU GT414U KAÇK FALAN MI VEYA NERDE ÜRETİLİYOR BAYİSİNE SORDUM O JAPON MALI DEĞİLDİR FALAN DEDİ LİSTEDE YOKMUŞ ÖLE DİYOR ANLAMADIM VALLA NE DEDİ

Garanti belgesinde SONY EURASIA PAZARLAMA A.Ş.'nin imzası, mühürü ve seri numarası var...

@kibrit verdiği link SONY yetkili satıcısı

NOKTA...

• Pioneer deh4850
    http://urun.gittigidiyor.com/PIONEER-DEH-P4850MPH-MP3-SIFIR-ORJ-kargo-bedava_W0QQidZZ3004396

Sony GT350
    http://www.hemalhemsat.com/main/auctiondetail/1646136/mp3_radyo_calar/sony.php

Millet bu teyplerin fiyatları yaklaşık olarak aynı alıcak olsanız tercihiniz pioneer dan mı yoksa sony den yanamı olur???

• SONy NİN gt 300 lerde ki dev ekranına hastayım ya

4850 nin görüntüsü sabki oyuncak gibi duruyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: delvirina

Pioneer deh4850
    http://urun.gittigidiyor.com/PIONEER-DEH-P4850MPH-MP3-SIFIR-ORJ-kargo-bedava_W0QQidZZ3004396

Sony GT350
    http://www.hemalhemsat.com/main/auctiondetail/1646136/mp3_radyo_calar/sony.php

Millet bu teyplerin fiyatları yaklaşık olarak aynı alıcak olsanız tercihiniz pioneer dan mı yoksa sony den yanamı olur???

Dostum sonynin görünüş olarak albenisi daha fazla pioneere göre,ses çıkış gücü daha fazla 52X4 son olarak da dev bir ekrana sahip senin yerinde olsam sony'i alırdım...4850'de kötü bir teyp değil ama yine de sony
    Şimdiden hayırlı olsun diyelim

EDIT:Dostum garanti yok diyor teypler için bilgin varmı bilmiyorum ama garantisi olmaması biraz düşündürücü geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redblood -- 20 Aralık 2006; 23:19:24 >

• bold shark.araban galiba renault safran.oraya jvc nin hem kaset hem radyo hemde mp3 aynı kasada geniş bir modeli var.o philips teybin yerine onu monte edbilirsin.çok ince bir boşluk kalır orayada kutudan çıkan ince bir panjur var onu yapıştırırsan neredeyse kapatır.hemde çok havalı gözükür.tabi istersen oraya normal teyp montajı için plastik panjurlar var ama jvc nin o modelini görmelisin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: musas

bold shark.araban galiba renault safran.oraya jvc nin hem kaset hem radyo hemde mp3 aynı kasada geniş bir modeli var.o philips teybin yerine onu monte edbilirsin.çok ince bir boşluk kalır orayada kutudan çıkan ince bir panjur var onu yapıştırırsan neredeyse kapatır.hemde çok havalı gözükür.tabi istersen oraya normal teyp montajı için plastik panjurlar var ama jvc nin o modelini görmelisin.

838 miydi neydi ondan bahsediyorsun herhalde altta kaset yeri var,kaset özelliği kullanılmasa bile sadece görüntüsü için alınabilecek bir teyp,müzik seti gibi duruyor alet..
  • Teyplerin zaten tek sorunu buymuş redblood.. garantisiz olması aletler sıfır ve adamda izmirde bende izmir. Takarız deneriz çalışırsa alırsın falan dedi deh6850 ye 400 ytl 6 taksit fln dedi ama bencede biraz garanti önemli değilmi red?
  • BU MODEL MEGANE II NİN DİREKSİYON KUMANDASIYLA UYUMLUMU BİLEN VARMI ?
  • ARKADASLAR GT-200 teyp imi aldim sonunda..Urun gayet guzel fakat sizin abarttiginiz giibi bisi degil..En azindan 3 sayfa konusulucak kadar bisi degil diyebilirim..
    FAKAT URUN PERFORMANCE bakimindan cok iyi..En azindan bu fiyatta olan pioneer bi cok modelinden ustun...Arkadaslar bi sorum olucak..Urunu monte ederken hirsizlarin gövdeyi calmasini engellemek icin bi sistem varmis bi yerde duydum ama ne kadar dogru oldugunu bilmiyorum...Anahtar sistemi veya anahtarla monte et falan mi öle biseydi..Bu konu hakkinda bilgilendirirseniz cok sevinirim..Tesekkurler..
  • ustalar bende 2005 getz var teybı ıyı degıl mp3 de yok bende gt414 alıcamda yer olarak sorun olurmu yanı otekının yerıne olur dımı sımdıden saol
  • cevap verecek yokmu
  • 10numara olur dostum merak etme..
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.