Şimdi Ara

Sony foto makinasi olanlar, yorum alabilir miyiz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: thykee

bende w1 var valla herşeyi gayet iyi ama klavuz yok bazı özelliklerini bilmediğimi burada anladım

bende de türkçe klavuz yoktu,sony türkiye ye mail attım sağolsunlar gönderdiler
  • Vay sony e bak, prodrive ; nereden aldin, yurtdisindan herhalde...baya uygun almissin.... ben aslinda bi video kamera dusunuyorum, ama sonylerin cekimi iyi oldugu icin seninki gibi bi makina alsam hos olur gibime geliyor... ne dersin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yyildiz05 -- 13 Mayıs 2005, 9:54:57 >
  • arkadaşım benim makineyle çektiğim videoları taktım tv ye,koskoca ekranda babalar gibi seyrettim,çok kaliteli çekiyor,ama tabii hafıza kartına çekmesi bi minidv yle kıyaslanmayacakderecede kısıtlıyo.ama devamlı video çekeceksen foto mak saçma olur.

bu arada ben almayadan aldım
  • Ok tesekkurler, aslinda devamli video cekmeyecegim, orumdaki arkadaslar da az cok benim gibi dusunuyorlardir.. Guzel fotograf ceksinde, arada bir iki de video cekeriz seklinde.. Video kamera her zaman yaninda tasinmiyo, bi kere halen foto makinalarina gore buyuk. Kucuk modeller cikmaya basladi, onlar da el yakiyor.. O yuzden optimum cozum iyi foto ceksin, videosuda ne kadar kaliteli olursa kardır... Gorusuruz..
  • Sony dsc-w1 makinanın tekinik özelliklerinde
    NightShot Yok
    NightFraming Yok
    yazıyor. Bu ne anlama geliyor. Gece veya az ışıkta fotoğraf veya video çekimi yapmıyor mu?
    Ayrıca, 1 GB kart kullanıldığında, video çekimi kesintisiz 13 dakika yapılabiliyor mu? Yoksa bazı makinalarda olduğu gibi fine modunda bir dakika bile çekmeden makina kendi kendine duruyor mu?
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler..
  • hafıza kartı kadar video çekebiliyor
  • Bir dakikakalık çekim yapan makineler de, eninde sonunda hafıza kartı kadar çekim yapabiliyor. Peki Sony dsc-w1 de video çekimi sırasında hafıza dolmadan, kendiliğinden durma oluyor mu?
    Ayrıca, gece çekim yapabiliyor mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: yyln

Bir dakikakalık çekim yapan makineler de, eninde sonunda hafıza kartı kadar çekim yapabiliyor. Peki Sony dsc-w1 de video çekimi sırasında hafıza dolmadan, kendiliğinden durma oluyor mu?
    Ayrıca, gece çekim yapabiliyor mu?

hafıza dolmadan kendiliğinden durma gibi bir şey sözkonusu değil....1 GB lik karta fine modda 0:12:20 kesintisiz kayıt yapıyor....fakat bu kadar büyük kapasiteye neden bu kadar az kayıt yaptığı da ayrı konu....görüntü kalitesinden dolayı...zaten arkadaşların dediği gibi amaç video kaydıysa kamera almakta yarar var....birde gece video çekimleri karanlık çıkıyo....çekilen objeye yaklaşmak gerekiyo....
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.