Şimdi Ara

Sony PSP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Sony PSP benim kafamda iyi bir mp3 player olarak gözükmeye başladı. Kocamanda ekranı var. Seside çok kaliteliymiş. Düşünmekte haksızmıyım nedersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osman_goksel -- 31 Temmuz 2006; 23:20:01 >

• sesi o kadar da kaliteli degil kim dedi sana kaliteli diye
  • forumun birinde okudum bulamadım şimdi. kötümü sesi
  • çok büyük
  • ekranı için kimse bir laf söyleyemez...16 milyon renk ekran...Tek kelime müthiş ama bir dapın kullanım kolaylığı yok....Seside çok iii değil...
  • tamam tamam vazgeçtim baarmayın
    aslında i-river h320 de gözüm ama tipi tarzım deil. yani zevk meselesi. yani bi h10 daki kibarlık yok onda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osman_goksel -- 31 Temmuz 2006; 23:46:30 >
  • cebinde tasıcan nası olsa kibar olsa nolur olmasa nolur
  • aslında devamlı çantayla dolaşıyosan ve mp3'den çok klip ve film için kullanacaksan ve oyun da oynayacaksan arada çok mantıklı olur. ama çanta şart...
  • zen vision m ne zaman getirecen kaça
  • ne zmn gelecegi belli degil gumruk ne de olsa ne zmn gel al derlerse o zmn alacaz. eger gumruk memurunu kandırabilirsem yani vergi odemezsem tr fiyatının yaklasık yarısı olacak. ama dedigim gibi belli olmaz. gelsin hele bi o zmn gorursunuz zati. eger kimse almazsa ben kullanırım zati.
  • ıpod nano dısında hıc bı player ıddıa edıorum cepte dha rahat taşınamaz ozellıkle kotlarda bellı bıle olmuoooo en sewdıgım ozellıgıde bu olsa gerek ama psp mp layerdan cok uzak bnce yaw
  • ipod nano kompakt bir mp3 playerın bütün özelliklerini gayet kaliteli bi şekilde sunuo jackal ın dediği gibi
    fakat aradığın şey sırf mp3 player diğil sanırım allinone özellikli bişey arıosan ps i tavsiye etmem herkezin içinde psp çıkarıp ok tuşlarıyla müzik deiştirmek biraz ilginç kaçabilir ve ses kalitesi kesinlikle kötü diil ama iyibir mp3 playerın vericeği kalitede diğil bu yüzden senin bütün ihtiyaçlarını karşılayan en sağlam alet zen vision m gibi duruo arkadaşım
  • psp evet büyük. ama ben dar pantolonumun cebine bile sokabiliyorum.. ayrıca ses kalitesi iyi olmasına karşın ses seviyesi çok düşük. dışarda işkence halini alabilir. mp3 playerlara yonelirsen iyi olur senin için.
  • herkese ilgisi ve tavsiyeleri için teşekkür ederim. şu an creative v200 kullanıyorum zaten. bi player olsun cebimde diye almıştım. birde şimdi sennheiser ie4 alarak upgrade ettim. takdir edersinizki ses coştu ama kulaklık daha yokmu diye bağırıyor. yani zayıf kaldı. zen vision m evet hayalimdeki cihaz. ama fiyat beni aşıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osman_goksel -- 2 Ağustos 2006; 23:59:34 >
  • psp yi bende zamanında o mantıkla almıştım ama kullandıgım p910 cep telefonu bile ondan kat kat yüksek mp3 sesi veriyordu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.