Şimdi Ara

SONY SERVİS ANKARA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar mp3 lerınızı arkadasa yonlendrdıler ısın ehlı ınsanlar tamırde iiler creatıvlerınızı tamır edebılırler dıye dusunuyorum benım muvo tx fm vardı cıhazım bılgısaya takılıyken ayagım carptı ve usb sı kırıldı saolsunlar burda yardımcı oldular ilgilenenler ıcın numara verıyım 0312 4188120 ankara teknık servıste barış eğri var yardımcı olur......... ılgılenenlere ..burda tamır ettrebılıursınız sanırım ankaradakı yetkılı creatıv e servısı kapanmıs benı amerıkan pazerından bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forex -- 10 Ocak 2010; 0:12:48 >

• Ya teknolojik aletleritamirciye verdiğimizde, orinal parçaları sahteleriyle değiştiriyorlartmış, ya da 1 yıl sonra, 6 ay sonra tekrar bozulacak şekilde yapıyorlarmış diye duydum
  • FOREX gene reklamdasın anlaşılan :) 42 mesajının 42 side bu teknik servisi anlatmakla telefon numarasını vermekle geçiyor senin yahu :) barış eğri senmisin söylede bilelim :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: barbariansss

Ya teknolojik aletleritamirciye verdiğimizde, orinal parçaları sahteleriyle değiştiriyorlartmış, ya da 1 yıl sonra, 6 ay sonra tekrar bozulacak şekilde yapıyorlarmış diye duydum

bana bu dediklerin şehir efsanesi gibi geldi.. belki bir derece parça değişimi yapılabilir, ama 6 ay sonra bozulcak şekilde yapabilirler mi bilmiyorum.. bana pek olası gelmedi
  • kirpi kardes benım amacım yardımcı olmak reklamlıok bısıyım yok adım mert kımsenın bu ulkedereklama ıhtıyacı yok sen kendı ıısne bak ben burda yana done tamırcı arayanlara yardımcı olmak ıstedım ısteyen ustune ceker ısteyen agzına alır hadı hoscakal
  • quote:

Orjinalden alıntı: forex

kirpi kardes benım amacım yardımcı olmak reklamlıok bısıyım yok adım mert kımsenın bu ulkedereklama ıhtıyacı yok sen kendı ıısne bak ben burda yana done tamırcı arayanlara yardımcı olmak ıstedım ısteyen ustune ceker ısteyen agzına alır hadı hoscakal

• --------------------------------------------------------------------------------

arkadaslar elımde panasonıc m3000 kamera var düğün cekımlerı yapıyorum bundan dolayı dewamlı dugun salonlarına basımdan olaylar gecıyo bıgun dugun cekımı yaparken kameranın ara aparatına sahneye cıkan bır cocuk takıldı ve kamera ayaklıktan dustu neyse kameranın goruntusu yok oldu ankarada gezmedıgım yer kalmadı yaptramadım tam tamırden vazgecıp yenısını almak ıcın amerıkan pazarına gıttım ordan bana bıyer onerdıler tıryakı ıs merkezınde gıttım gencten bı cocuk vardı ılk basta tereddut etım cıhazı bırakmak ıstemedım ama tawsıye eden kısı sayısı cok tu cıhazımı bıraktım .tabı ıcım ıcımı yıyo cıhaz ne oldu acaba dıye 2 gun sonra telefon geldı cıhazınızın borcu su su arzası var napalım dıye ınanamadım yaptılar su an gayet memnunum ...sımdı dıyceksınız bunu nıye anlatıyosun kardesım bakın benım cok arkadasım bu işten madur oldu yok cıhazı kaybolan gıdıp tv tamırcısıne kamera bırakan oyuzden sızde aynı hatayı yapmayın dıye adresını werıyım belkı bı ısınız duser numaralarını verıyım bıde bu arkadaslar ankarada 4188120 teknık servıs sorumlusu var barıs bey saolsun cok yardımcı oldular bı ugramanızı tavsıye edrım adresınıde verıyım ızmır cad ıhlamur sok 5..38 tıryakı ısmerkezı asma kattalar dıgıtal elektronık ...ınsallah sızede yardımcı olurlaar ...

http://forum.donanimhaber.com/m_14993043/mpage_1/key_//tm.htm#14993043

maşallah dostum kameranda varmış bozulmuş aynı yere yaptırmışsın...

http://forum.donanimhaber.com/m_14666412/mpage_1/key_//tm.htm#14666412

bunlarda diğerleri. yardımcı olmak istiyorsan yazdıgın 50 mesajın 40 tanesi bu teknik servisi övmek olmasın gerektiği yerde gerektigi zaman söylersin. yok ama sen kalkıp durduk yere ikide bir topic açıp şu servis şöle dersen bu reklam kokar be yavrucum. neyse reklam ücreti olarak aldın karşılıgıda zaten mesajının en alt kısmında vermişsin ;) hayırlı olsun ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarjinaL_Kirpi -- 5 Temmuz 2007; 22:24:07 >

• ahh kırpı ah ben nedıyım sana kardesım gıt kumdan kale yap kardesım baska turlu oılmayacak terbıyesızlık yapıyosun bole yapma işin aslını anşlattım anşlamıyosun olsun keyfine bak sen bu ulkede herseyı senın gıbı bıldını zannedenler gecekte bısı yapamazlar yaaaaa aslan parcası
  • Valla tamir işi bayağı yol almış beee.10 gün önce creative mp3 playerımı çöpe attım :( .
    Garantisi geçmişti.Götürdüğüm bütün elektronikçiler tamir olmaz ya da kargosuydu, tamir masrafıydı derken fiyatından pahalıya gelir dedi.Bende içini açtım toplu iğne ucu kadar birsürü devre lehimlemeye kalksan cihazı eritir diye düşündüm...attım çöpe.Atmasamıydım acep.Bak şimdi huylandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenandrk -- 7 Temmuz 2007; 0:12:37 >
  • Arkadaş yardımcı olmuş niye kalbini kırıyorsunuz ki?
  • mrb herkese.bgun sony mp4 üm oldu.braz muzık ındırdım ama nden blmıyorum 1 2 saat snra sesı cıkmamaya basladı.nden olablır acaba?512 mb.cd sı falan da var ıcınde.aslnda o cd ne ıse yarıyor onu da yazablırsenız sevnırım.tesekkurler smdıden...
  • yaa lutfen yardmcı olun??:(
  • benı mp4 camı kırıldı goruntu yok nasıl ekran bulabılırım arkadslar lutfen yardım edın MERCILESS_TEOMAN@hotmail.com email atarsanız sevınırım

SONY SERVİS ANKARA
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.