Şimdi Ara

SONY XPERİA SP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sonynin xperia SP telefonunu 3 ay önce aldım, performansından, şarjından karizmasından çok memnunum fakat bir ay önce güncelleme geldi akabinde kamerasında siyah noktalar belirdi. servisi aradım fabrika ayarlarını geri yukleyın dediler, bi kaç kez fabrıka ayarlarını yükledim ama nafile çare olmadı. Eurasia garantili oldugu için ya ankaraya ya da istanbula göndermem gerekiyormuş. hiç görmediğim bi yere karşı ödemeli nasıl gönderebilirim telefonumu çok saçma geldi bana...telefondan vazgeçmek istemiyorum ama kameradaki siyah noktalara bi çare var mı bulamadım...
    bilgisin olan yardımcı olabilirse sevinirim
     SONY XPERİA SP

• quote:

Orijinalden alıntı: ayildirim16

Sonynin xperia SP telefonunu 3 ay önce aldım, performansından, şarjından karizmasından çok memnunum fakat bir ay önce güncelleme geldi akabinde kamerasında siyah noktalar belirdi. servisi aradım fabrika ayarlarını geri yukleyın dediler, bi kaç kez fabrıka ayarlarını yükledim ama nafile çare olmadı. Eurasia garantili oldugu için ya ankaraya ya da istanbula göndermem gerekiyormuş. hiç görmediğim bi yere karşı ödemeli nasıl gönderebilirim telefonumu çok saçma geldi bana...telefondan vazgeçmek istemiyorum ama kameradaki siyah noktalara bi çare var mı bulamadım...
    bilgisin olan yardımcı olabilirse sevinirim
     SONY XPERİA SP

Servisten başka çare yok ne yazık ki.

• SirPhilosophy teşekkür ederim hocam, fakat servise gödermek güven vermiyor...hiç bilmediğim, görmediğim, bi yere göndericem...yolum düşerse elden götürüp bırakırım istanbul servise =)
  • quote:

SirPhilosophy teşekkür ederim hocam, fakat servise gödermek güven vermiyor...hiç bilmediğim, görmediğim, bi yere göndericem...yolum düşerse elden götürüp bırakırım istanbul servise =)

özür dileyerek bişey sormak istiyorum. Kullandığınız sp de şarjı atıyorum %20 de bırakıp 2 saat sonra baktığınızda %24- 25 olarak gördüğünüz oluyormu? benim sık sık başıma geliyor kendiliğinden şarj oluyor bu telefon. yaklaşık 1.5 2 saat kadar oyun oynadığımda da şarjın %50-%60 kadarı rahat uçuyor normalmi acaba bi türlü anlamadım gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: IIBurkiII

quote:

SirPhilosophy teşekkür ederim hocam, fakat servise gödermek güven vermiyor...hiç bilmediğim, görmediğim, bi yere göndericem...yolum düşerse elden götürüp bırakırım istanbul servise =)

özür dileyerek bişey sormak istiyorum. Kullandığınız sp de şarjı atıyorum %20 de bırakıp 2 saat sonra baktığınızda %24- 25 olarak gördüğünüz oluyormu? benim sık sık başıma geliyor kendiliğinden şarj oluyor bu telefon. yaklaşık 1.5 2 saat kadar oyun oynadığımda da şarjın %50-%60 kadarı rahat uçuyor normalmi acaba bi türlü anlamadım gitti

IIBurkiII bi kaç kez başıma geldi aynı şey, sanrım telefonun stamina modundan kaynaklanıyor. kendı kendıne şarj etme gibi bir özelliği yok. Şöyle ki oyun oynadınız telefon kasıldı, ister istemez bi ısınma oluyor. güç yönetiminden pil bilgilerine baktıgınızda kalan şarjın kaç saat devam edebileceğini gösermektedir, stamına modu oyun esnasında giden şarj tüketımıne göre tahmını süre belirlemekte. siz telefonu cebinize koydugunuzda deep sleep e geçer telefon ve stamına modu yenı bır tahmın yapıp pil yuzdeliğini değiştiriyor..tabi ki bu benım düşüncem bilimsel değil...

ikinci kısma gelelim, kendı telefonumu örnek veriyorum, dün gece saat 20:00 da asphalt 8 oynamaya başladım, taa ki başbakan kabineyi açıklayana kadar... %60 taydı aşagı yukarı 23:30 civarında %15 e indi... ama telefon bir dakıka bile durmadı, ev arkadaşımla sırayla oynadık üç bucuk saat oyunla %45 şarj tüketmiş bu da normal birşey...umarım yadımcı olmuşumdur

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: IIBurkiII

quote:

IIBurkiII bi kaç kez başıma geldi aynı şey, sanrım telefonun stamina modundan kaynaklanıyor. kendı kendıne şarj etme gibi bir özelliği yok. Şöyle ki oyun oynadınız telefon kasıldı, ister istemez bi ısınma oluyor. güç yönetiminden pil bilgilerine baktıgınızda kalan şarjın kaç saat devam edebileceğini gösermektedir, stamına modu oyun esnasında giden şarj tüketımıne göre tahmını süre belirlemekte. siz telefonu cebinize koydugunuzda deep sleep e geçer telefon ve stamına modu yenı bır tahmın yapıp pil yuzdeliğini değiştiriyor..tabi ki bu benım düşüncem bilimsel değil...

ikinci kısma gelelim, kendı telefonumu örnek veriyorum, dün gece saat 20:00 da asphalt 8 oynamaya başladım, taa ki başbakan kabineyi açıklayana kadar... %60 taydı aşagı yukarı 23:30 civarında %15 e indi... ama telefon bir dakıka bile durmadı, ev arkadaşımla sırayla oynadık üç bucuk saat oyunla %45 şarj tüketmiş bu da normal birşey...umarım yadımcı olmuşumdur

yeterince aydınlandım teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.