Şimdi Ara

SORU...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geçen hafta ilk defa paralı host-domainle + hiç denemediğimbir şekil olan site tasarım programıyla bi site yapiyim dedim. ve 1 hafta sonra da tasatım bitti. domain aldım. hostu da kuzenim ayarladı. ben ona dosyaları attım. o da hostladı. dün de site yayına girdi. bugün en baştan güncelliyim dedim. sonra ftp'nin içindeki ''httpdocs'' dosyasına girdim. ordaki herşeyi sildim. hem sayfaları hem de image dosyasını. sonra yeni baştan güncelleştirilmiş haliyle explorer dosylarını oraya kopyaladım. sonra image dosyasını da kopyaladım. yapıştırdım ama 10-15 tane image atıyo. sonra orda takılıyo kalıyo. sizce ne yapmalıyım. pek de anlamıyorum bu hosttan. daha ilk defa paralı site yaptım.. yani durum bundan ibaret. image dosyasını copy-paste yapıyom ama 10-15 resim atıyo orda kalıyo

• şimdi yaptım oldu. ama tek tek atınca oluyo. veya en fazla 3-4 tane aynı anda copy-paste yapınca oluyo. fazla yapınca kasıyo valla. acaba bunlerın hepsini aynı anda ve çok hızlı bi şekilde atmanın yolu var mı?? program gibi???
  • cuteftp
    inndir.com da bu programı arat bul bunu kullan
  • Smart FTP gerçekten başarılı bir program daha
  • ço ksağolun gerçekten de hallettim bu işi. FileZilla programıyla hallettim. hem de son derece hızlı. 5 dakkada 950 img attı hosta. neyse siz burda paylaşım yapabilirsiniz. diğer arkadaşlar yararlanırlar. ama ben FileZilla progmını kullandım süper bi program

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demirkandemir -- 24 Temmuz 2007; 11:48:24 >
  • cute ftp en iyisi istersen 100 dosya birden at cuteftp programi ayni anda 4 fazla dosya atio 1 i bittiginde otomatik olarak 4. aliyor ayrica dosyalari upload ederken int. kesildi veya eletrikler gitti diyelim uzulme int. tekrar gelin en bastan degil kaldigi yerden devam ediyor ;)
  • valla ben bişey buldu mu artık geri dönemem. takılıp kalıyom. daha iyileri olsa bile. filezilla iyi prog ama. daha iyileri de vardır tabi. 4-5 dakka da hemen yaptı siteyi. teşekkürler youmlar için..
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.