Şimdi Ara

Sorunun kaynağı ne?HDD mi ?RAM mi? ekran kartı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

elimde;
    p4 2ghz 478pin işlemci
    40GB samsung HDD
    256 x 2 (1 adet single side - 1 adet double side) RAM
    NVIDIA GeForce FX5200 128mb ekran kartı

http://www.gigabyte.com.tr/products/mb/specs/ga-8id533_11.html

bilgisayar var.Problemleri şöyle sıralayayım.
    1-PC açılınca masüstüne geliyor ancak mause ile herhangi bir ikona tıklandığında çalışmıyor, ctrl+alt+del yapıp kullanıcılar sekmesinden oturumu kapat diyorum ve tekrar administrator menu den açıyorum
    2-autoCAD 2002/2004/2006/2007/2008 programlarının hepsinde FATAL ERROR hatası verdi (bilgisayarı alma sebebim autocad öğrenmek)Autocad'i sorunsuz bir şekilde kuruyorum hata 3/4 kez sorunsuz kullanıyorum.
    3-USB flash belleği bütün usb girişlerine taktığımda(2 usb arkadaki, 2 usb öndeki girişler) "bu aygıt daha hızlı çalışabilir, bu aygıtı usb2.0 bağlantı noktasına bağlanırsa daha hızlı çalışabilir" mesajı çıkıyor.USB den 700mb bir filmi 13dakikada HDD aktarabiliryorum.
    4-nero6 programında 3 veya 4 kez cd/dvd yazdırıyorum 5 incide hata raporu gönder diye mesaj çıkıyor.
    5-MSN 8 kurdum hata verdi, msn 7 kurdum bir süre kullandım hata verdi
    6-100MB üstünde bir program kurduğumda birkaç kullanım sonunda mutlaka hata veriyor.
    7-office2003 te sadece word ve excel kurdum ama onlarda problem çıkarmadı (aksi takdirde çöpe atardım)
    8-RAM lerden birini çıkartıp 256MB olarak çalıştırıyorum ama sorunlar hala devamediyor.sadece PC yavaşlıyor.
    9-3 farklı XP kurdum birşey değişmedi
    10-Driver ler yüklü ve uyumlu

arkadaşlar sorum şu.Bendeki bu donanıma göre problemlerin kaynağı nedir neler tavsiye edersiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.