Şimdi Ara

SÖZELLER SONUÇ BELGENİZİ ATAR MISINIZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sonuç belgelerimizi bu başlık altında yayınlayalım çoğumuzun kötü geldi beklediğimizden umarım önümüzdekileri 33+ tarih yapan tmlerdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Türkçe kısmı mahvetti beni hocam, üstüne bir de doğrusunu bilmeme rağmen yanlış şıkkı işaretlediğim sorular... neyse, hayırlısı

• uzufex kullanıcısına yanıt
    Kötü olmuş hocam bende ygsde de aynı hatayı yaptım edebiyatda sanat-faruk nafiz adım gibi biliyorum direkt işaretledim optiğimi vermeden önce soruyu değiştirdim nasıl bir ruh haliyse öyle 4-5 sorum gitti hedefimin dışında kaldım senin obp işi üzmüş gerçekten kötü olmuş geçen yıl benim de kırık obp ile aynı sıralama geldi 3k dan 10 k ya

• Onumuzde 2 bin tm-mf var mıdır acaba

• mozambikliler34 M kullanıcısına yanıt
    Kaç bin için soruyorsun hocam 10 bin içinse daha fazla vardır diyorum ben çünkü gerçekten tmler zaten edebiyat yapıyor tarih de kolaydı biraz felsefe işaretleyen önümüze geçti bence tm de 10 k yapanlar ts de eğer girdiyse daha iyi sıralama yapmıştır bu konuda içiniz ferah olsun tmci çok onumuzde

• SÖZELLER SONUÇ BELGENİZİ ATAR MISINIZ?

Sözelci degilim sayisalim ama denemek icin girmistim buyur

• quote:

Orijinalden alıntı: Codysmpsn

Kaç bin için soruyorsun hocam 10 bin içinse daha fazla vardır diyorum ben çünkü gerçekten tmler zaten edebiyat yapıyor tarih de kolaydı biraz felsefe işaretleyen önümüze geçti bence tm de 10 k yapanlar ts de eğer girdiyse daha iyi sıralama yapmıştır bu konuda içiniz ferah olsun tmci çok onumuzde

İlk 20bin için sordum hocam. 2bin hatta daha fazlası varsa çok şey değiştirir olumlu anlamda
  • Codysmpsn C kullanıcısına yanıt
    Hocam peki ilahiyat özel eğitim okul öncesi bu sene tsye geçti geçen sene 35kdan alan bölüm 44kya kadar geriler mı

• RawShed kullanıcısına yanıt
    Hocam puan türü değişen bölümler hakkında öngörü de bulunmak çok zor oluyor yanş yanlış bir şey söylemek istemiyorum ts1 ile 7binle alan bir bölüm ts2 ye geçince 3 binle aldı yani ani değişimler oluyor her şey olabilir

• mozambikliler34 M kullanıcısına yanıt
    Bu konuda rahat olun yani her sene var tmci önümüzde ilk bin içinde 250-400 kişi yeerleşiyor tsden ortalama bu ilk 10 k da 4-6 bin arasıdır tahminimce çok tmci var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.