Şimdi Ara

spor yapamaz raporu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
5.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba ben 1991 doğumluyum ve bu aralar askerlik muayenesi olmam gerekirdi ama benim ufaklıktan geçirdiğim bi rahatsızlık var ilkokul 1 den beri yani yaklasık 12 sene evvel falan perthes hastalığı geçirmiştim bi nevi kemik erimesi.ben doktordan rapor alıcaktım hani askerlik muayenesi olurken yanımda götürüyüm diye doktor rapor yazsam ble onlar umursamazlar dedi. şimdi ben bugün yarın muayene olmaya gidicem arkadaşlar yanıma hastalığımla ilgili rapor film falan götürcem sözde bana çürük verme ihtimalleri bile varmış ama ben çürük almak istemiyorum yani sadece spordan muaf olsam yeter diye düşünüyorum bu hastalığımı sizce muayene olurken mi anlatıyım yoksa acemi birliğine teslim olduğum zaman mı anlatıyım aramızda bu konuda deneyimli olanlarımız var acaba bana yardımcı olabilirler mi ?

teşekkür ederim hayırlı ramazanlar...

• askerlik yaomak istiosan muayenede soyleme.. Gittigin birlikde zaten herkesi tek tek cagirip soruolar yari ciplak bi sorunun varmi falan die orda soylersin...

Benim hicbi sorunum yokdu raporumda yokdu ama her aktivitede diodum benim spor yapamaz raporum var ben yapmiom ve gidip gezip tozup yatiodum.. Çunku biliodumki kim bakacakda kim birlikden isteyecekde o raporu.. 5 ay boyunca soran olmadi hani nerde getir die :) kisa donem askerdim..
  • kardeşim muayene olurken anlat herşeyi,sağlık ihmale gelmez,oralarda dertsiz başına dert alma derim ben,tabi karar senin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccc_07

kardeşim muayene olurken anlat herşeyi,sağlık ihmale gelmez,oralarda dertsiz başına dert alma derim ben,tabi karar senin

aynen
  • hepinize çok teşekkür ederim ben perşembe günü doktorumdan hastalığımla ilgili rapor alıcam ve cuma günü de halıcıoğlu askerlik şubesine gidip muayene olcam inşallah
    tekrar teşekkür ederim hayırlı ramazanlar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.