Şimdi Ara

Spot mu?garantili mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hangisinden alıyım bilemiyorum ölü piksel olayı filan beni garantili almaya zorluyo ama güvenilir biyerden alırsan spot ta ii.. arada kaldım yardım ederseniz sewinirim wede spot ların çoğu bozuk gibi bi söylenti duydum bu dorumu bana bişi olmaz gibi geliyo

YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

• cep tel bölümüne açacağına buraya açmışın
  • bence garantılı al ılerıde basının agrımasını ıstemıyorsan garantılı al tabı spotta kotudur demıyorum ama en ıyısı garantılı
  • quote:

Orjinalden alıntı: brky

cep tel bölümüne açacağına buraya açmışın

burası psp bölümü diil mi psp le ilgili olan konuyu nie CEP TEL bölümüne açıım.
  • onu bende anlamadım _YgT_ neden ark bole bısı yazma geregı duymus bende anlamadım arkadasım acıklarmısın nedenını
  • garantili al sonra basın agrımasın bide yenisin heralde yanlıs yere acmıssın konuyu
  • nedenki burası psp bölümü diilmi yani yanlş yaptıysam pardon ama ben öle biliom e bende psp le ilgili bişey sordm...
  • psp yazmıyor başlıkta ve ölü piksel falan deyince bende telefondur bu dedim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: brky

psp yazmıyor başlıkta ve ölü piksel falan deyince bende telefondur bu dedim.

ok anladım benmde hatam war tabi ama ben burası psp bölümü sie başlığa psp yazmadımok
  • bozulma ihtimali düşük spot al paran cebinde kalsınçç garnatilide alsan 7ölü pixele kadar değiştirmiyolar.. spot al deneyerek al.. bitsin.. hatta 2. el bile alabilirsin bisürü kişi hevesini alıp sıfrıgibi satıyor.. 350ytlye 3oyunla satanlar var tek kötülüğü mesela spot 1.5 versiyon 2.eller mesela kopya oynatmayanlardan çok daha pahalı.. 3 orj oyunlada 350ye alabilirsin sırf kopya oynatıyo diye 400ede alabilirsin.. benim tavsiyem versiyon 1.5 için çok kasmaman çünkü bide 110-120ytlye hafıza kartı alıyorsun ona kasana kadar(eğer forumdan alcaksan diyrom sıfır spot alıcaksan v1.5 için kasmanda fayda var) heh dediğim gibi versiyon 1.5lar zor bulunduğundan kopya oynicam diye daha pahalıya geliyor her oyunu denemen gerekmiyorsa oyunları alıp uzun süre oynadıktan sonra satabilirsinde ztn.. kullandıktan sonra çöpe atılmıyor oyunlar.. Benm tavsiyem spot yada garantili olarak forumdan bakman olabilir.. yada spot alman.. ama forumdan alcaksan v1.5 alma öünkü gerçekten karaborsaya düştü artık insanlar sıfır garantili alet 400e satlırken gidip spot 1.5v alabiliyorlar 400e onun yerine.. ben fikrimi yazdm şimdiden hayırlı olsn..

• kopya oyun oynayacaksan 1.50 ye düşürmen gerekiyor. bu durumdda zaten garantisi gidiyor (muş sony mağazasında söylediklerine göre) yani orjinal oyun oynayacağım her oyuna da 80 ytl vericem diyorsan orjinal al için rahat etsin. yok eğer bedavaya netten indirip oynayacağım diyorsan o zaman spot al mutlaka.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.