Şimdi Ara

Stanley classic 1litre termos 15$

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
2.307
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İhtiyacı olanlar değerlendirebilir. Türkiye muadilleri 200 tl üstü. Kargo dahil 130’a geliyor

Stanley Classic Vacuum Bottle 1.1QT Hammertone Greenhttps://www.amazon.com/dp/B000FZX93K/ref=cm_sw_r_cp_api_i_BqheBbAWX7RXN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raveka -- 1 Haziran 2018; 1:27:53 >

• kargo yok mu sizim eve amerikadan?
  • f@ithline kullanıcısına yanıt
    Birincisi dostum ürünler Amerika’dan gelmiyor, Almanya’dan geliyor. İkincisi Kargo dahil Türkiye fiyatlarından neredeyse yarı yarıya daha uygun :)
  • 58 milyon lira kargosu çıkıyor
  • Raveka kullanıcısına yanıt
    Hani 3 5 dolar neyse ama ürün kadar kargosu var yazmak zor olmasa gerek :)
  • Allah askina git yat gece gece 15 dolar zarara soktun
  • f@ithline kullanıcısına yanıt
    Algında sorun var herhalde dostum. Zaten Kargo olmasina rağmen ürünün Türkiye fiyatlarından daha ucuza geldiginden bahesiyorum. Konuşmak icin konuşmayın rica ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raveka

Algında sorun var herhalde dostum. Zaten Kargo olmasina rağmen ürünün Türkiye fiyatlarından daha ucuza geldiginden bahesiyorum. Konuşmak icin konuşmayın rica ediyorum
    Benim değil de seninkinde olabilir fiyat olarak cazip değil demiyorum ürünün fiyatını tam yazsaydın diyorum fiyat cazip diye eksik bilgi vermek doğru değil diyorum.
  • Ürün aynı markanın boyunu hatırlamıyorum enpara ile 50-60 liraya kadar alınıyordu nerdeyse o yüzden sıcak değil ama ürün güzel sağlam ihtiyacı olan varsa kaçırmasın. O zaman şöyle birşey vardı 110 tl civarına geliyordu enpara yarısını bir ay sonra geri ödüyorsu 60 tl mis gibi üründü.
  • Chat ile müşteri temsilcisiyle görüşerek kargoyu ücretsiz hale getirebiliyorsunuz. Ben biraz önce satın aldım. 70 tl ye geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi safadereli -- 1 Haziran 2018; 6:34:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: safadereli

Chat ile müşteri temsilcisiyle görüşerek kargoyu ücretsiz hale getirebiliyorsunuz. Ben biraz önce satın aldım. 70 tl ye geldi
    nasıl başardınız hocam?anlatabilir misiniz
  • 70 liraya aldım hadi hayırlısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABSOLUT. -- 1 Haziran 2018; 10:1:24 >
  • Şu an fiyat 24,99 usd görünüyor.
  • bit tane 1.1 litre bir tanede 1.4 litre aldım. ıkısınınde kargo sıfırladılar. ömürlük gayet kullanıslı
  • Karttan 67.29 TL çekmişler.
  • foramencanalis F kullanıcısına yanıt
    Canlı sohbetten yardım talebinde bulunun. İngilizce olarak "ilk amazon alışverişim. Sevdiğim birine hediye olarak almak istiyorum ama kargo ücreti çok fazla. Yardımcı olursanız sevinirim" gibi bir yazı yazın. Karşıdaki kişi isterse kargo ücretini siliyor.
  • yorumlar çokta ÖMÜRBOYU kullanım için biraz eleştirel. bir bakın isterseniz.
  • babamda askere gıderken almıs taa o zamandan kalma var hala kullanıyoruz. ama ınlar USA yapım. gelenler malesef çin yapımı. ama en kötüsü burdakilerden 10 gömlek üstündür
  • Fiyat artmış
  • Benimki hala Dubaide dolanıyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.