Şimdi Ara

steelseries siberia v2 nasıldır ? bütçe 200 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba 200 tl bütçe ile oyun kulaklığı almayı düşünüyorum. Cs:go, bf4 tarzı oyunlar oynamaktayım. Ayrıca müzik içinde işimi görsün istiyorum. Steelseries siberia v2 bass düzeyi iyi midir ?
    Veya önereceğiniz başka kulaklık var mı ?

• 200 lira vermişken 230 lira verip Kingston hyper cloud alabilirsiniz. Yurtdışında çok daha Pahalı satılıyor Türkiye'de ucuz bir fiyatı var. Ve kullanıp denedim şunu diyebilirim o kulaklık 230 lira hızlıal da ama Performansı en az 400 liralık yada 260 lira verip Kingston hyper cloud 2.versiyonu ALIN ses Kartı da var çok sağlamdır öneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baktımda 300 lira gibi bir fiyatı var buda bütçemi aşıyor.
  • oyun için iş görür, çok rahattır. 10 saat aralıksız takın, kafanızda varlığını bile hissetmezsiniz. fakat müzikte pek iyi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueMartini7 -- 30 Mayıs 2015; 11:26:42 >
  • Yarın gidip Steelseries Siberia V2 Kulaklık Heat Orange ( ses kartlı ) almayı düşünüyorum. Bu siberia v2'ler kulakları komple içine alıyor mu ? Yoksa kulakların üstünde mi kalıyor yastıklar.
  • klander K kullanıcısına yanıt
    bence fazladan para vermeye gerek yok. 1 sene o kulaklığı kullandım. ses kartının bir faydasını görmedim. kulağı komple sarıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.