Şimdi Ara

Şu piercing oalyından analyanlardan yardım istiyorum çok önemli?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
6.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

ozel hastanede yaptırabılırsen ozelde yaptır bu 2

temızlıgıne cok dıkkat 1 hafta dus yok ona gore hazırlan bu 3

tıtanyumdan baska bısı kullanma bu 4

ustundekılerı cıkarırken cok dıkkatlı ol yoksa kasını koparırsın bu 5

ılac zarar vermez sakata gelmezsın ama sen genede yaptıracagın yere bı sor %99 bısı olmaz der bu 6

sakın paradan kısma bu 10

arada sayı atlamıs olabılırım pardon
  • deldir sen deldir yakışıo erkeklere ama aslında ziborotty de haklı dediği gibi halk değişik açıdan bakıo
    nerei deldirecen?
  • doktorun verdiği merhem var ama dışarı çıakrken çok pis gözukuyor o yüzden nivea nun dudak nemlendiricilerinden kullanıyorum daha çok işe yarıyo.

quote:

Orjinalden alıntı: NILCAN

quote:

Orjinalden alıntı: erenn21

quote:

hapin fln zarari olmaz ama piercing baslibasina vucuda zararli bisi ztn(gerci bnmde burnum delik ama)...genede sn yaptiricagn yere fln sor he bide o kullandgn ilaci bi yerden duymustm receteyle alinio dimi bide depresyon olaylari fln nasi anlatrmsn brz ruhsal ve fiziksel durumunu??

depresyon olaylarını bende duydum ama o sivilcelerin yok oldularını görünce daha bir rahatlıosun yani bana öyle bir şey olmadı aksine aynaya bakınca rahatlıyorum evet reçteyle satılıyo. bendeki tek yan etkisi dudapımın kuruması.

off doktora gtmekte eziyet hee ne grk var receteye smdipeki dudaklarnin kurumasina bi care bulabildnmi yani nemlendrici fln kullaniomsn?

• aslnda bn bi sey duymustum kasi deldrmekle ilgli..kas zmnla piercingi kabul etmio yani bi nevi deri atiomus sanirim kikirdak olmadigndan olsa gerek ama bnce erkeklere yakisio...abartiya kacmadgn surece guzel bnce...
  • 2 aydır araştırıyorum neredeyse hepsi tamam işte sadece bu hap konusu aklıma takılmıştı.. kaşımı deldircek bu arada.

quote:

Orjinalden alıntı: sarapci

saglık kabınlerınde yaptır bu 1

ozel hastanede yaptırabılırsen ozelde yaptır bu 2

temızlıgıne cok dıkkat 1 hafta dus yok ona gore hazırlan bu 3

tıtanyumdan baska bısı kullanma bu 4

ustundekılerı cıkarırken cok dıkkatlı ol yoksa kasını koparırsın bu 5

ılac zarar vermez sakata gelmezsın ama sen genede yaptıracagın yere bı sor %99 bısı olmaz der bu 6

sakın paradan kısma bu 10

arada sayı atlamıs olabılırım pardon
  • ilaçtan bende alayım en iyisi.baya iz kalcak suratımda.kaç ay kullanmak gerekir bu hapı.
  • 6 ay zayıfsan 5 ay.

quote:

Orjinalden alıntı: yavkar@fb

ilaçtan bende alayım en iyisi.baya iz kalcak suratımda.kaç ay kullanmak gerekir bu hapı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yaprakcob

6 ay zayıfsan 5 ay.

quote:

ilaçtan bende alayım en iyisi.baya iz kalcak suratımda.kaç ay kullanmak gerekir bu hapı.

57 kiloyum zayıfmıyım?zaten sadece anlımda var onları da geçirirsem rahatlıcam.
  • Ben hala diyorum yaptırma toplum iyi bakmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ziborotty -- 6 Ağustos 2006; 1:42:06 >
  • yemısım toplumu yahu herkez kendınden sorumlu ben 1 senedır takıyorum daha bırının bana laf attıgını duymadım
  • quote:

6 ay zayıfsan 5 ay.

quote:

konu amacini asti gidio ama bn sormadan edemicem.. zayiflikla ne ilglisi varki yan etki olayi flnmi aciklarmsnz??
  • doktora git..zaten reçetesiz alamazsın . en fazla 6 ay.
    quote:

quote:

6 ay zayıfsan 5 ay.

quote:

57 kiloyum zayıfmıyım?zaten sadece anlımda var onları da geçirirsem rahatlıcam.

• of ya şimdi hastane de yaşlı bi adam var iki saat bakıyo.sonra geçer diyo.
  • quote:

quote:

6 ay zayıfsan 5 ay.

quote:

konu amacini asti gidio ama bn sormadan edemicem.. zayiflikla ne ilglisi varki yan etki olayi flnmi aciklarmsnz??

yok sanmıyorum yan etki olayını bünye meselesi zayıfların bünyesine o kadar yetiyor anlaşılan..kardeşimde gitmişti çok zayıf diye 5 ay dedi.

• quote:

Orjinalden alıntı: Ziborotty

Ben de zaten anlatmaya çalıştıgım kendim değilim
    ben ettirme yok karşıyım demiyorum ettirsin kardeşim

Ama toplumda ;

Metal müzik = satanist

benziyor geçende bununla ilgili bir topik vardı

Metal müzik = satanist
    ... bana çok dendi .
    Bide siyah giyersem (hele bide kuru kafalı) pöhhh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ossguur -- 6 Ağustos 2006; 1:49:34 >

• Ben bir yerimi deldircem ondan sonra bir de 6 ay hap içcem size mantıkılı geliyormu ???
  • ''Atipik bölgelerde hipertrofik nedbeleşme riski taşıdıklarından deriyi aşındırıcı maddeler kullanılmamalıdır'' böyle yazıyor uyarılarda. ama bi pok anlamadım. tam olarak anlamı nedr bunun.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.