Şimdi Ara

şu programın adını bilen varmı???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar şimdi bi program varmış biz ekranda ne yapıyosak onu bilgisayara kaydediyomuş....
    mesela bi sunu hazırlıycaz ve word ü anlatcaz... fareyle beraber dosya menüsüne gidiyoruz ve oradaki seçenekleri inceliyoruz...böle bişe işte...bana anlatılan da bukadar ama benim ödevim yardım ederseniz sevinirim... teşekkürlerrr şimdiden

• hypercem
  • ya çookkk saol akoca nası sevindim anlatamam
    tekrar tekrar teşekkür ederim.....
  • benim favorim camtasia. tavsiye ederim.dediğin işlemlerin dışında ses kaydını da yapıyorsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: gunesin_kizi

arkadaşlar şimdi bi program varmış biz ekranda ne yapıyosak onu bilgisayara kaydediyomuş....
    mesela bi sunu hazırlıycaz ve word ü anlatcaz... fareyle beraber dosya menüsüne gidiyoruz ve oradaki seçenekleri inceliyoruz...böle bişe işte...bana anlatılan da bukadar ama benim ödevim yardım ederseniz sevinirim... teşekkürlerrr şimdiden

camtasia falan video olarak kayedebelirisn.illede tam video istiyorsan sana 1 saatlik video yu kalite bozulmadan nasıl 2 mb ta sığdırabilceğini analtrımı

yada asıl bu işin erbabı

robodemo yada yeni adıyla macromedi acaptivate var(sana tavisyem arkana bile bakmadan indir ve başla özellikelrini görünce şaşıracaksın çok akıllı programdır.) ayrıca dosyalarda swf(flash) oluyo webde yayımlayabilrsn bu sayede

• bir de snag-it vardı.
  • camtasia ile snag-it aynı zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: drony

quote:

arkadaşlar şimdi bi program varmış biz ekranda ne yapıyosak onu bilgisayara kaydediyomuş....

camtasia falan video olarak kayedebelirisn.illede tam video istiyorsan sana 1 saatlik video yu kalite bozulmadan nasıl 2 mb ta sığdırabilceğini analtrımı

yada asıl bu işin erbabı

robodemo yada yeni adıyla macromedi acaptivate var(sana tavisyem arkana bile bakmadan indir ve başla özellikelrini görünce şaşıracaksın çok akıllı programdır.) ayrıca dosyalarda swf(flash) oluyo webde yayımlayabilrsn bu sayede

nasıl oluyor bu iş

• bırak onları NİL
    screencorder i bul crack te rahat bulunuyor
    istediğin formatta kaydedebilirsin sadece avi değil wmv divx vs gibi
    onu kullan tecrübe konuşuyo xulux değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xulux -- 30 Mart 2005, 1:34:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: drony

quote:

yada asıl bu işin erbabı

hocam link alalım (kızarım mızarım ama severim seni beh...)

• quote:

Orjinalden alıntı: xulux

bırak onları NİL

evet olabilir deniim...
    link...?
    senin sitede demo var kırsak tam olur mu acaba...?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cruiser -- 30 Mart 2005, 1:46:15 >
  • quote:

bırak onları NİL

piyasa da sadece demosu var full bulabileceğimiz bir link var mı acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: korikoss

benim favorim camtasia. tavsiye ederim.dediğin işlemlerin dışında ses kaydını da yapıyorsun

• screencorder--------------http://www.inndir.com/program.php?id=3087

snagit----------------------http://www.inndir.com/program.php?id=8891

camtasia-------------------http://www.inndir.com/program.php?id=20056

hypercam------------------http://www.xuix.com/h.shtml

arkadaşlar çok sağolun bana lazım olan sadece programın adıydı..... linkleri yazıyorum belki sizinde işinize yarar..... tekrar teşekkürler.....

• quote:

bırak onları NİL

hocam captivate yada robodemo bu şin kapatanıdır.

ve şunu söylüyorum bu kategoride onlarca progam bilirim.
    iş ders anlatım vs. ise en iyisi üstekilerdir.zatenikiside aynı ama.
    ayrıca camtasia(snag-it) yada iyidir
  • http://www.macromedia.com/cfusion/tdrc/index.cfm?product=captivate
    mail aktivasyondan sonra indirebilrisniz.

Captivate
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.