Şimdi Ara

şu sistemi alıyorum.dur deyin durayım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • iyice kafam karıştı.ya şimdi öncelikle oc muhabbetini açmayalım.yapmıcam öle bişi.onu bi kenara koyalım
    ha işlemciyi 3200 e düşürsem (ki iyi bi avantaj olacak maddi olrarak) diğer parçaları hiç gözönünde bulundurmadan,ne gibi bi farkı olacak.önce bunu çözelim sonra diğer parçaları konuşalım.
    bana deyin ki 3200 alırsan şöyle dezavantajın olur. ilerde böyle sorunyaşarsın 3700 e göre gibi.
    teşekkürler şimdiden
  • Pardon arkadaslar ben karistirdim chipleri sorry...

Destekliyor:http://www.tomshardware.com.tr/cpu/20040603/socket_939-10.html

Fakat benim de onerim N-Force 4 yonunde olacaktir. VIA K8T800 Pro neredeyse 2 senelik teknoloji...
  • quote:

Orjinalden alıntı: st_ger

iyice kafam karıştı.ya şimdi öncelikle oc muhabbetini açmayalım.yapmıcam öle bişi.onu bi kenara koyalım
    ha işlemciyi 3200 e düşürsem (ki iyi bi avantaj olacak maddi olrarak) diğer parçaları hiç gözönünde bulundurmadan,ne gibi bi farkı olacak.önce bunu çözelim sonra diğer parçaları konuşalım.
    bana deyin ki 3200 alırsan şöyle dezavantajın olur. ilerde böyle sorunyaşarsın 3700 e göre gibi.
    teşekkürler şimdiden

işlemcin dışındakiler ortalama ürünler olduğu için ve işlemcin de biraz daha üst sınıf olduğu için 3700 yerine ortalama bir işlemci olan 3200 almanı tavsiye ettim. yani o işlemciyi alıyorsan yanına da mesela 1 gb dual ram, msi neo4 platinum anakart ve 6800 gs ekran kartı alırsan işlemcinin çok iyi olmasının bir anlamı olur bence. benim fikrim bu. ya da sen hiç kafanı karıştırma direkt git al o sistemi

• 3700 ve 3200ün hız dışında tek farkı ön bellek 3700 1mb, 3200 512kb. bunun dışında hızlarında fark ya çok azdı yada yoktu. bana kalırsa şuan bu kadar para vermek 3700e saçma. onun yerine illa çok para vereceksen çift çekirdekli işlemci al. ama yine söylüyorum bence gereksiz 3200 hayli hayli işini görür...
  • haklı arkadaş bak bence şu benim sistemim sende bunu almanı tavsiye ederim

AMD athlon 64 3200+ venice 170$+KDV
    Sapphire veya başka bir mark ati radeon x550 75+KDV civarı (kızılkorsanın dediği gibi oc yaparsın cillop olur.)
    Twinmos veya kingston 2*512 mb ram (dual çalıştıracaksın)
    Epox 9NPA ULTRA anakart 126+KDV civarı

Al sana gayet güzel bir sistem benim sistem GAYET memnunum :)
  • siz dersiniz de almam mı .n force 4 alalım e bi de yanına ekran kartı alalım .abartı olmasın ama bayaa götürsün
  • ASUS AMD A8N5X NF4 S939 DDR 400 PCI~Exp 16x LAN 92+kdv (dolar)

ASUS AMD A8NE NF4U S939 PCIEX16 4 114+kdv

92+kdv işime gelir
    çok bi fark var mı aralarında

bi de x800 gto 279+kdv bunu aldığımda oyunun içine girebiliyosam alayım yoksa bu parayı veremem.

ilk belirttiğim fiyat civarı olması lazım.yoksa p3 den devam edecem
  • x800gto al baya götürür
  • quote:

iyice kafam karıştı.ya şimdi öncelikle oc muhabbetini açmayalım.yapmıcam öle bişi.onu bi kenara koyalım
    teşekkürler şimdiden

overcock yapmicaksan x800gto al olsun bitsin ama en az ati x700 al ok
    ben paran sınırlıysa dedim alabiliyorsan kartın direk kendisini al
  • quote:

ASUS AMD A8N5X NF4 S939 DDR 400 PCI~Exp 16x LAN 92+kdv (dolar)

ASUS AMD A8NE NF4U S939 PCIEX16 4 114+kdv

92+kdv işime gelir
    çok bi fark var mı aralarında

bi de x800 gto 279+kdv bunu aldığımda oyunun içine girebiliyosam alayım yoksa bu parayı veremem.

ilk belirttiğim fiyat civarı olması lazım.yoksa p3 den devam edecem

epox marka anakart öneririm

bir de vga o kadar pahalı değildi, daha uygun olması lazım başka yerlerden de fiyat bak

• abicim 279 dolar+kdv kesseler o kadar para vermem ekran kartına .oyun ön planda değil benim için.
    divx film izliyorum en fazla. işlemcide iyi bişi istememin sebebi müzik kayıdı yapacağım için.
    ve bi de tabi pc her eve lazım artık bi süre de az çok işimi görsün utandırmasın beni.
    olayım budur yani.
  • ya arkadaşım bak ben sna benim sistemimi tavsiye edeyim

AMD athlon 64 3200 Venice 170$+KDV
    EPOX 9NPA ULTRA anakart 127$+KDV
    kİNGSTON VEYA TWİNMOS 2*512 MB RAM (dual olarak çalıştıracaksın 95$+KDV
    Sapphire veya başka bir marka ati radeon x550 78$+kdv civarı(kızılkorsanın dediği gibi oc yaparsın)
    bu sisteme 450 watt civarı da bi power supply ı olan bi kasa alırsın tamamdır arkadaşım
    benim sistemim ve gayet memnunum

• KARDEŞ NASIL DESTEKLEMEZ İNCELEMELERİNİ İYİ YAP ARKADASLARI YANILTMA İMZAMA BAK İSTERDEN ÇATIR ÇATIR ÇALIŞIYOR
    quote:

Orjinalden alıntı: hicks

K8T800 chipi 939 pin desteklemez arkadasim yanlislik var bu iste, dikkat et....
  • o zaman powercolor x700 tavsiye ederim gold'da 110$+kdv civarındaydı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: OpSmU DeDiN!!

KARDEŞ NASIL DESTEKLEMEZ İNCELEMELERİNİ İYİ YAP ARKADASLARI YANILTMA İMZAMA BAK İSTERDEN ÇATIR ÇATIR ÇALIŞIYOR
    quote:

K8T800 chipi 939 pin desteklemez arkadasim yanlislik var bu iste, dikkat et....

Su forumda topicteki butun postlari okumadan cevap yazmak ne kadar modaymış yaw !!!
    Bak ne yazmışım arkadaşım ??

quote:

Pardon arkadaslar ben karistirdim chipleri sorry...

Destekliyor:http://www.tomshardware.com.tr/cpu/20040603/socket_939-10.html

Fakat benim de onerim N-Force 4 yonunde olacaktir. VIA K8T800 Pro neredeyse 2 senelik teknoloji...

• öncelikle alacaan kasa kasa gibi kasa. ama ön tarafta hava giriş ızgarası yok havalandırmayı yandan ve arka taraftan yapıyo . ben ta230 kullanıyorum . tek sorunu bu . ana kartına gelince kt yi boşver bence de nforce al.
  • Ah abim be sınırları biraz zorlasan da şu anakart'ı biraz daha iyi birşey alsan ya.Anakrt çok önemli zamala alacağın ürünleri desteklesin
    yani sata2 alırsan destekleyecek
    raid matrix NCQ vs.
  • şöyle yaptım sistemi o zaman. bu nasıl?

amd athlon 3700 işlemci
    kingston 512 mb 400 mhz ram
    asus ta231 kasa siyah
    ASUS A8V-E SE AMD SOKET 939 ANAKART
    SAPPHIRE RADEON X1300 256MB DDR2 PCI-E VGA / TVO / DVI-I EKRAN KARTI (11068-01-20
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.