Şimdi Ara

Şu siyah 360 elitelere bakın hele (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
1.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüh keşke parlak siyah olsaydı. PS3 olma yolunda bir adım daha atmış olurlardır. Bir dahaki revizyonda blu-ray ile wifi yide koyarlar tam Ps3 olur.

Şaka bir yana 65nm de olursa eski alanların canları iyice sıkılacaktır.
  • Bu Microsoft yok mu zuneyide böyle gizliden tanıttılar sanki gizli çekmişler gibi lanse ettiriyorlar
    İşte bekledim ve geliyor alıcam seni en kısa zamanda dedemin traktörünü satıp alıcam seni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RafiQ_Shia -- 27 Mart 2007; 10:32:54 >
  • heyt be, adamlar harbi yapmışlar helal olsun. bu modelden sipariş verelim hemen bir tane .

iyi ki bekliyorum bu modelin çıkmasını. 120 gb harddisk gelecek oooh :)

hoş her ne kadar 120 gelse de benim xbox'ın harddiski 200 gb. gene de geçemiyo
  • Faceplate'ler yakışacak özellikle Blue Dragon Faceplate'i süper durur bunda

Şu siyah 360 elitelere bakın hele
  • benim için önemli olan hdmi ve 120 gb değil veya siyah renk benim için önemli olan 65nm olması yoksa bir uğraşmam satın almak için...
  • abıcım bu alete sıyah gitmemiş. ps3 ile kıyasladıgında ps3 çok daha guzel ve ciaz parlıyor resmen.. Bu mat olmuş resımlerden gordugum kadarı ile..

Ama benım görüşümü sorarsanız beyaz bu alete daha cok yakışıyor
  • iyiki parlak yapmamışlar PS3 gibi.En salakça hareket zaten.
    Habire toz, çizik bilmem ne..Mat siyah en güzeli.
    Bunlar IPTV olayı için çıkıyor.HDMI olmasının nedenide IPTV den 1080p film izleyebilmek için.HDD dede o nedenle büyük
    Kısacası bizim memlekete uymaz.IPTV olayı gelene kadar Xbox10 filan gelir buraya
    120GB HDD ler premiumlar içinde ayrıca satılacak.Bunları pahalı medya modeli gibi düşünün.
    20GB disk nasıl yetmiyor ? Bir tek oyun save ve Live Arcade olayı var bende.Başkada bişey lazım olmuyor.E oyunlarda install edilmiyo nasılsa 360 da ehe
  • Ps3 ten özenti olduğu ap açık Başka renkmi kalmadı
  • dogru ya tüm siyah konsollar PS3 ten özenti olur artık.Nede olsa siyah renkli bir alet yapmayı ilk düşünebilen Sony dir eminim
    Hey yarabbim ya, iyi gülüyorum bu forumda
  • quote:

Orjinalden alıntı: korayg

dogru ya tüm siyah konsollar PS3 ten özenti olur artık.Nede olsa siyah renkli bir alet yapmayı ilk düşünebilen Sony dir eminim
    Hey yarabbim ya, iyi gülüyorum bu forumda

Son gülen iyi güler ...

• Sen kaç zaman sonra son gülen olacaksın ? 1.5 senedir bugünü bekliyordunuz, biz oyun oynuyorduk nextgende.Bilmem kaybın farkındamısın
  • siyah renk lerin babası ATARI dir. (kara kutu)
  • yalnız ölümsüz askerler gibi duruyorlar....ps3'çüler çok korkmuş olmalı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: VESRAP

yalnız ölümsüz askerler gibi duruyorlar....ps3'çüler çok korkmuş olmalı...

• ben beğenmedim siyah rengi kusura bakmayın

xbox360 dediğin beyaz olur ne öle kara kara.

bu arada baya sınırlı sayıda çıkıyor alıcak olan hemen alsın 18 tane
  • tekrar beraberiz hiçbirsey yapmadan uyeliğim siliniyor anlamıs degilim..ne kime hakaret ne kotu soz ne yasaklı soz hiçbirsey kullanmadım..forum yoneticilerine tavsiyelerde bulunuyorum hemen uyeliğim siliniyor..........

insallah bu mesajdan sonra uyeliğim silinmez.

cunku hiçbir kuralı ihlal etmediğim halde uyeliğimn siliniyor

anlamıs değilim.artık tavsiye ve olumlu elestirilerde de bulunamıyorum..bu demokrasimi sizce?

neyse uyeliğim silinmezse yorumlarıma devam edeceğim....................

bence siyah xbox 360 pek iyi oolmamıs mat renkli siyah pek etkileyici degil
    beyaz daha gosterişli hdm i port için alınır sadece..............120 gb zaten ayrı satılıyor...........
  • Kusura bakmayın, gayet gönülden söylüyorum fanlık ile hiçbir alakası yok; siyah modelin çok daha iyi duracağını tahmin ediyordum. Bisiklet boyasıyla boyamışlar galiba maliyetten kısmak için, bu matlık ne yahu böyle? Forumda xbox'ına modifiye eden arkadaşlar vardı. Sprey boya ile boyamışlar siyaha, işte aynen bunun gibi durmuştu. Bende bir ara yeltendim, ulan böyle çok çakma duruyor dedim. Mat güzel olmaz dedim vazgeçtim. Ama yapacağım bu gidişle, elite modelin de çakma boyadan farkı yokmuş.
  • Resimler cok bulanik onun yuzunden fake olabilir diyorum.Atlayan olursa benim bu sahsi fikrim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: murathanipod

Resimler cok bulanik onun yuzunden fake olabilir diyorum.Atlayan olursa benim bu sahsi fikrim.

Zannetmiyorum hatırlarsanız ZUNE'de böyle tanıttılar iki kişinin elinde Zune vardı bu ms yok mu
  • harbi tam olarak ne zaman çıkıyor xbox elite?

e bu arada artık ps3ten hiçbi farkı yok bu aletin tek bi blue-ray yok. O da zaten film izlemek içinse sırf, şu an için çok gereksiz... ilerde blue-ray dvdplayerlar ucuzlayınca ve BD-dvdler yaygın olunca güzel.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.