Şimdi Ara

sub nerede durmalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar en iii sub nerede durmalı benim pc masasının yanında duruyo iide performans veriyo ama biraz daha ii olabilir...sizlerin nasıl merak ediyorum...

• Arkadaşım, chip yazmıştı beynimiz nerede durursa dursun kendi bişeyler yapıyor ve sonuçta sub'ın nerede durduğu faketmiyor. Tabi en iyi performans falan için odanın sağ ön köşesinde duvardan 15 cm uzaklıkta önü sana bakacak şekilde olmasını söylediklerini ekliyor.
  • yanında durması en iyisidir sakın masanın altına koyma uğultu yapar..
  • Duvara dönük diyorlar..
  • Odanın yapsınına göre değişir.Yani ortak br noktadan söz edemeyiz.
  • benim bildiğim sub ın yakın olmasına gerek yoktur atalarımızında dediği gibi davulun sesi uzaktan hoş gelir misali hafifçe uzağa yerleştireceksin yanlız cılkı çıkmicak ve önemlisi sub ın yüzü sana bakıcak
  • quote:

Orjinalden alıntı: guvenkab

benim bildiğim sub ın yakın olmasına gerek yoktur atalarımızında dediği gibi davulun sesi uzaktan hoş gelir misali hafifçe uzağa yerleştireceksin

Evet bende yeni farkettim, sub yakınımda durduğu zaman bass'ları fazla almıyorum ama odanın dışına çıktığımda derinden "bum bum" seslerini daha çok hissediyorum..
  • Odanın köşesinde duvarlarla 15cm mesafeli durması öneriliyor. Birde bass ayarını subwooferin yerini belli edecek seviyede açmamanız öneriliyor.
  • nerede istersen.Gerçekten böyle,denemelisin ama köşeler ve zemin iyi bölgelerdir.Dene neresi en hoş tonları veriyorsa orasıdır.
  • ok saolun...
  • bu konu daha öncede açılmmaış mıydı ?
  • daha önce çok yanıtlar verildi bu ve diğer konulara.Arama yapılsa çok iyi olur.
  • Yüzü Sana ßakmayacak Ve Arkada OLacak ßir Dene :) ßen Şahsen ÖyLe KuLLanıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.