Şimdi Ara

Süper Ucuz 'Çin' Malı Telefonlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçenlerde bir telefoncuya gittim. Alıcı olmamakla birlikte yeni fiyatlardanda haberim yoktu öle fazlasıyla aşina olduğum bi durum değildir cep telefonu , herneyse 8800 sirocco gördüm fiyatını sordum 550 hatta sana bişeyler yaparız dedi gözlerim açıldı tabi direk ilgilendiğim hatta hayalimdeki tek telefon 1.700 lerden bianda 550 ye nasıl düşer diye düşünürken telefoncunun çin malıdır bozulursa garantisi yoktur demesiyle olayın aslını anladım.

Bu çin malı telefonlardan kullananlar varmı , memnunmu ? Sizce o telefonu almalımıyım ?

• Çin malı telefonları kesinlikle tavsiye etmiyorum...
  • Almayın şu çin mallarını. Bir kaç ay sonra elinizde kalır cihaz. Yapacak yer de bulamazsınız. Yapan olursa da astarı yüzünden pahalıya gelir.
  • Ayrıca bunların işletim sistemleri javaları falan da bir garip.Her uygulama çalışmıyor.Ben de tavsiye etmiyorum.
  • Kesinlikle almayın 1 hafta gider sonra çöpe
  • Çin menşeili ürünler tercih edilmemeli. Fiyatın düşük olma sebebi işçilik ücretleri ve kullanılan malzemenin kalitesizliğiyle alakalıdır.
  • Çin malı telefonlarda sar ( radyasyon yayma oranı ) değerlerinin yüksek olduğunu duydum . Bende tavsiye etmem
  • Yavv Bunlarda Herşeyin sahtesini Üretiyorlar ama Hİc Parcaları YOk

Örn: Tlf 300 ytl Ama Parcasıda 175 ytl Kullan bosulunca at :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.