Şimdi Ara

Superonline 1000 Mbps vs Diğer Sağlayıcılar (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
2.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni üyeler özellikle kullanıcı hesaplarınıza Aile profilini kapatmayı ihmal etmeyin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • farklı konularda sordum, millet çatır çatır pakete geçiyor 2 dk ayırıp cevap veren olmadı.

daha önceden Cgnat ile kullanıp bu paketlere geçince Cgnat'i kalkan oldu mu yoksa Cgnat aynen devam ediyor mu?

• Ben bu paketlere geçmek istiyorum fakat daha 5 gün önce 200mbps bağlattığım için paket gözükmüyor diyorlar. Altyapım 1gbps destekliyor. Ne yapmak lazım?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt

Geçenlerin tamamının halihazırda zaten bu hızları daha yüksek ücretlerle aldığından dolayı geçtiğini düşünüyorum.

Ben de sizin sorunuzun cevabını bekliyorum aslında cgnat kalkıyor mu yoksa aynen devam mı? Bazı tracertlerde gördüğüm kadarıyla pek de bir fayda sağlamıyor yine peeringler aynı gecikmeler yüksek görünüyor ama bilemiyorum tabii.

• YildirimMusa Y kullanıcısına yanıt

sizde fast türkiyeye bağlanmış superonline yurtdışına bağlanıyor

• Guncelleme olmasi icin yaziyorum, hala 100 Mbps internet aliyorum. Ariza kaydi olusturdum, bugun sozde gelip bakacaklar. Fakat onunla birlikte ping degerleri rezil. Frankfurt'a 65ms, Valve'in Viyana sunucusuna 74ms aliyorum. Nasil fiber anlamadim. 1000 Mbps duzeltildiginde pingde dusus gormeyi umuyorum.

• KYTECHNGAMING kullanıcısına yanıt

Kemal bey merhabalar, superonline da harici cihaz kullanılabiliyor mu? Keenetic router kullanıyorum superonline a geçersem çalıştırabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Michael Giacchino kullanıcısına yanıt
    Çalıştırılır. Çeşitli yöntemlerle wan şifresi alınıyor. Çok basit bir şekilde. TV+ ta genel olarak çalışıyor. Telefon hizmeti çalışmıyor zaten telefon çıkışı yok Keenetic'te.

Forumda paylaşılan asagidaki yontem benim en çok kullandığım.

Dar.vin/solps2
    Adresi kopyala-yapistir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 2 Haziran 2022; 12:55:21 >
  • xDeathwing kullanıcısına yanıt
    Superonline ping konusunda beş para etmez. Ping çok bir düşüş olacağını sanmıyorum.

• YildirimMusa Y kullanıcısına yanıt

bölgeden bölgeye değişiyor ben ankarada, frankfurt 45ms istanbul 10ms alıyorum

• yusuf683 Y kullanıcısına yanıt

Ankarada hangi ilçe semtte oturuyorsunuz hocam? vie.valve.net pinginiz kaçtır ?

• KYTECHNGAMING kullanıcısına yanıt
    Tv+ için sıkıntılı bir kullanım olduğu yönünde yorumlar olmuştu hocam farklı modemle. Siz bu şekilde kullandınız mı?

• kumrucumartı K kullanıcısına yanıt

Sagem4K cihazlar ile farklı illerde Keenetic modelleri ile sorunsuz çalışıyor. Bunu deneyimledim.

Ben dün aynı fiyatı ödediğim için 500 Mbps den 1000 Mbps ye geçtim ve müşteri hizmetleri onayımdan 10 dakika sonra hızımın artacağını söyledi ve gerçekten 10 dakika sonra hızım 940- 950 civarlarında dolaşmaya başladı.

Size denildiği gibi 4 saat koruma diye bir şey hiç duymadım umarım sorununuzu bir an önce çözerler.

• alex59 kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Baska bir konuda yazmistim. Oradan alinti yapiyorum.

"Benim dusuncem de ya bu ya da ONT > Router arasinda CAT5 falan mi var diye gidiyordu fakat arkadaslar geldikten sonra farkettim ki ev FTTH olmasina ragmen FTTB gibi bir mantik yapmislar. MDU yerine apartmanin altinda kutu var icinde her dairenin ONT'si var, oradan itibaren ise evlere CAT6 gidiyor, tabi en ust katlarda oturunca dev gibi bir sinyal kaybi var.

Denemek icin routeri asagi indirip direkt yeni kablo ile bagladik ONT'ye, dibinde olacak sekilde, 940/20 geldi, pingler Frankfurt'a 43-44ms'e dustu bir anda.

Iyi sovduk birlikte burayi yapan projecilere Superonline'in calisanlariyla, suanda randevu almayi bekliyorum, ekipmanlari geldiginde gelip fiber kablosunu direkt ust kata daireye kadar alacaklar, ONT'yi de daireye takacaklar."

• torrentte 82MB/s'de indirebildi ama daha fazlasını görmedim. Belki daha fazla seeder olan bir torrent denemek lazım.

Vodafone'dan geçtim. Superonline'da siteleri IP ban yapmışlar ya da harici DNS'i bir şekilde engelliyor. Baya girilemeyen site var. Vodafone'da böyle bir şey yoktu.

1000mbps tracert sonucu

Superonline 1000 Mbps vs Diğer Sağlayıcılar

Superonline 1000 Mbps vs Diğer Sağlayıcılar

Hocam hangi ildesiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Michael Giacchino kullanıcısına yanıt

Ankara.

• Gaara34 kullanıcısına yanıt

Cgnat devam ediyor.

• Beni cgnattan çıkardılar.Ancak cgnatta whatsapp sorunu hariç bir sıkıntım yoktu.Şimdi ip farklı ilde port da açabiliyorum ancak indirme hızları düştü.Cgnattayken steamde filan daha yüksek hızlar görüyordum.İlginç geldi

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.