Şimdi Ara

Sürekli yanak kızarıklığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar dh halki benim kucuklugumden itibaren yuzumde kizariklik vardi cocukluk zamanlari cok dert etmiyordum fakat yas ilerledikce bu beni rahatsiz etmeye basladi yeni bir ortama girince insanlar utaniyor musun gibisinden yaklasiyorlar. Hic yanagimin normsl renginde oldugunu gormedim diyebilirim

Doktora gittigimde lupustan suphelendi fakat testler sonucunda birsey cikmadi psikolojik diyip gecistirdi

Kucukluk fotografim var orda da yanaklar kizarik.Acaba genetik midir

Daha once bu sorunu yasayan veya yasamakta olan var midir acaba ilgilenen veya bilgi sahibi olursa ozel mesajdan fotograf da atabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu kızarıklık normal bir şey, utanma,anksiyete vb. durumlarla alakası yok. Bence normal karşılamalısınız bunu, takmanıza gerek yok. Ayrıca bazı kişilere kırmızı yanaklar yakışır. DNA'na ne kodlanmışsa onun özelliklerini taşırsın. Bence takılmana gerek yok. Tedavisi olduğunu sanmıyorum,peeling,maske vb. seçeneklerle azalabilir tabii görmeden bir şey söylemek zor.
  • yapısal birşeydir. cilt tipini analiz ettir büyük ihtimal hassas beyaz tenli insansın kendinlen barışık ol.yüksek faktörlü güneş koruyuculardan al ve kullan
  • 12-13 yaşlarından itibaren liseye kadar benim de yanaklarım sürekli kırmızıydı, heyecanlandığımda ise adeta alevlenmiş gibi yanardı daha sonra kendiliğinden geçti sebebini çözebilmiş değilim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.