Şimdi Ara

Swatch Ygs1008 alınabilir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu saati 190 liraya alma arefesindeyim değer mi görüşleriniz neler ygs1008 bello nero

• Saati beğendiyseniz alınabilir. Fiyat/kalite olarak fena değildir Swatch. 250 - 300 TL arası (bazıları biraz 300 TL üzeri) kronograf modelleri de alınabiliyor ama. Irony ve Irony Chronograph modellerini de inceleyin isterseniz.
  • Saat bir erkek için çok küçük ve çok parlak. İnce bilekte bile küçük duruyor, küçük saati özellikle istemiyorsanız kullanamazsınız. Küçüklüğünü beğenseniz de çok parlak, onu da gözardı etmeniz gerekecek. Ayrıca mağazadaki fiyatı 219 lira. Alacaksanız mağazadan alın, internetten ucuza alırsınız fakat resmi satış değildir ve garanti belgelerinin %99.9'u Swatch'ta geçmez.
  • gaziantepte swatch magazası bulunmadıgı için internetten almam gerek ,önerebileceğiniz başka model var mı plastik olmamak şartıyla
  • Not: Konusunu açtığınız saat çelik kasaya sahip değil, plastik/alüminyum karışımı bir kasa. Diaphane denebilir.

Bunlara bakabilirsiniz.
    YVB400 YVM400 YVS401G YVS403G YVS405G
  • http://www.edipsaat.com/U15104,128,swatch-faux-fox-suob709.htm bu saate ne dersiniz onlar biraz tuzlu geldi
  • Bu model de plastik kasalı. Şua aşağıdaki model muhtemelen bütçeniz dahilinde ve metal kasalı.

http://www.edipsaat.com/U78640,128,swatch-zzz-swatch-yws403c-caterhblack.htm
  • Bütçeyi biraz yükseltebilirseniz YVS408 Lebon yeni serinin bence en güzel seçimi olur.
     Swatch Ygs1008 alınabilir mi
  • teşekkürler dostlarım tercihimi seiko 5 ten yana kullanmayı düşünüyorum swatchdan vazgeçtim
  • Hayırlı olsun. Onunla ilgili başlık açarsanız da düşüncelerimizi paylaşırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbank -- 15 Temmuz 2014; 15:08:13 >
  • teşekkürler hocam hemen açıyorum :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.