Şimdi Ara

Tablet Önerisi İstiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba arkadaşlar uzun zamandır bir kaç tablet konusunu inceliyorum güncellemelerine özelliklerine bakınıyorum. Bu ara bi hastalık haline geldi tablet almaya karar kıldım tabletten istediğim özellikler 7 inçten büyük olmalı 10.2 - 8.9 vb. internette rahat gezinebilme,piyasadaki oyunları kaldırma donmama ve hız istiyorum. Fiyatına çok yüksek bi şey veremeyeceğim ama (2.el) kesinlikle 0 almayı düşünmüyorum verebileceğim fiyata iyi bir 0 tablet oldugunu düşünmüyorum. Maximum 500-600 lira verebilirim. Hp Touchpad-Exper Easypad p10ang-Onda vi40 arasında kararsızım kullanıcılarınında yardımıyla burda bana bi yardım edebilir misiniz eksileriyle artılarıyla tablet kararlaştırması yapabilir miyiz? Smart tab10 düşünmüyorum 24 ay taksit işi mantıklı ama almayı düşünmüyorum. Bunun dışında diğer tabletlere de açıgım güzel bi f/p ürünü tavsiye ederseniz çok teşekkür ederim.

• kardeş hp touchpad 580e düşmüş bugüne özel kaçırma bence bilinmedik mallardan iidir vodafonun dokunmatiğini beğenmedim hp bu paraya alınabilir
  • HOCAM HANGİ SİTEDE 580E DÜŞMÜŞ BİLGİLENDİRSENİZ BİRAZ?
  • JXD S9000 öneririm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.