Şimdi Ara

takasa bakın(pathos)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • +7 sharda karşılık +8 cleavler pp bide lycoan pendant aldım.

• yorum yok mu yoksa kazık mı yerdim.
  • Bence Pek Karlı Bir Takas Olmamıs
  • Shard +7 değerli bi item +8 cleaver pazarlarda hep var.Bence bide üstüne biraz para alsan güzel olurdu benim görüşüm budur
  • Forumdan bir arkadaşa pp ye shard +/ wermişlerdi pathosta bende cleavler karım olsun diye aldım şimdi pp ye shard bulabilirsem iyi olur.
  • zarardasın
  • Gerçekten Zarardasın,Kurtarman İçin Biraz +7 Cleaver Kasıp Satman Gerekicek
  • Niye zararda olim lki shard 50gb.Pp 48gb küsür cleavler 8gb lycoan 3gb.Buna göre karda oluom
  • ne zararı bilip bilmeden yazıyorsunuz.
    PP alabilmek icin shard +7 +21gb verdik
    cok kardasın hayırlı olsun
  • Valla kardeş içime su serptin bende kazık yadiğimi düşünmeye başladım herkez kazık yemişsin dio.
  • pathosta pp verip +7 shard aldım ben...kardasın...
  • konuyu açan arkadaşa bi anlam veremedin bize soru soruyor zarardasn diyoruz ne zararı ya diye tepki gösteriyor aferin çok iyi yapmşsn diyoruz allah razı ossun içime su serptin diyor...
    ACİL PSİKOLOJİK TEDAVİYE İHTİYACIN VAR TEK BAŞINA HAREKET EDEMİYORSUN HER ZAMAN BİRİLERİ SENİ POHPOHLASIN İSTİYORSUN...
  • quote:

Orjinalden alıntı: 60olmakSHARD

konuyu açan arkadaşa bi anlam veremedin bize soru soruyor zarardasn diyoruz ne zararı ya diye tepki gösteriyor aferin çok iyi yapmşsn diyoruz allah razı ossun içime su serptin diyor...
    ACİL PSİKOLOJİK TEDAVİYE İHTİYACIN VAR TEK BAŞINA HAREKET EDEMİYORSUN HER ZAMAN BİRİLERİ SENİ POHPOHLASIN İSTİYORSUN...

asıl senin ihtiyacın var 60olmakshard a mı devam ediyim ardream charınamı diye soran sen deilmiydin ss koyup hemde sende psikolojik tedavi gör o zmn burası dayanuışma forumudur kardeşim istemiyosan ßß
  • Zarar YOk Kardasın
  • adamlar bilmeden yorum yapıo pp ne kadar pahalı bilionuz mu pathosta walla ben olsam bende deiştirirdim ii yapmıssın kardes
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.