Şimdi Ara

Takılar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle Herkese Selamlar ߀n ßu Oyunu Uzun Süredir Oynuyorum Ama ߀n Hic Takı Almıyorum Anca Yerden Cıkarsa Takıyorum ßiri ßana Takıların Ne İşe Yaradığını Şöyle Güzel ßi Şekilde Anlataßilirmi.

• defans
  • bende sadece int ve str verenlerini kullanıyorum
  • Sadece Defans mı Veriyor
  • Up
  • takilarin ozelligi alacagin fiziksel ve buyusel zararlari emmektir. (absorbe etmek)
    defansini gorunur degerler uzerinden arttirmaz. sadece alacagin zararin bir kismini absorbe ederler.
    takilar onemlidir. uzerine str, int basarsin tam super olur.
    ayriyetten cold, fire, light, zombie, poison gibi durum bozucu etkenlere karsi da koruma saglamasi icin blue ozellik ekleyebilirsin.

ek : up'lamayin konulari
  • ok peki benim 56 +3 str 5 int 5 iki tane yüzük bide 54 +3 str 5 int 5 küpe 60 +3 str 5 int 5 kolye var ben bunu 80 kadar kullansam nolur str int işlemezmi yani illa 72 mi almam alzım çok para takıalr yaw bide stone felan uf uffff

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi accseller -- 28 Ağustos 2007; 12:29:25 >
  • sana en yakin lvl'deki takilari kullanacaksinki absorbe edecegi deger artsin
  • Cok Saol Yardımın İcin
  • quote:

Orjinalden alıntı: feversea

sana en yakin lvl'deki takilari kullanacaksinki absorbe edecegi deger artsin

oke fever kardeş
  • sonuc olarak takı onemlıdır
  • Aynen Artık Stallardan Özellikli Takı Alıcam
  • Kanka bayadır oynuyoruz oyunu şimdi mi aklına geliyor takı puhahauahua ...
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.