Şimdi Ara

Takilmaca server araniyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • takilmalik bi server varsa paylasin please :)

exp 50-500
    online 100+

Season 6 olsa sevinirim olmasa bile bosver :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest4234245665 -- 15 Eylül 2013; 12:20:38 >

• ben angelsmu x50 de oynuyorum. donate vs. bişi yok. 350+ online falan var güzel server. mmtop.ru üye olmayı becerdimde vote yapamadım. gelirsen haber et.
  • berkers kullanıcısına yanıt
    angelsmu noob :) para ile stats kapama bile var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest4234245665

angelsmu noob :) para ile stats kapama bile var :)
    daha ii yer bulamadım ki :) mu4kings no-reset başlamış dün oraya kararsız kaldım.
    oda cöp, DB wipe yapip, parayi " kiracaklarini " saniyorlar :)
  • quote:

oda cöp, DB wipe yapip, parayi " kiracaklarini " saniyorlar :)
    sen söyle varmı donate olayı olmayan yada adil olan bir low server. ayrıca full stats olmayan :)
    olsa haci orda olurdum buraya yazmazdim :D yok ortada gzl bi srver
  • quote:

olsa haci orda olurdum buraya yazmazdim :D yok ortada gzl bi srver
    Evet biraz araştırdım angels mu yaramaz çok bug var ama normal tabi yeni cıkıo piyasaya bu sezon. Birkac kişi toplanıp mu4kings oynayabiliriz aslında. donate muhabbetinin olmaması güzel. Ayrıca db sıfırlanması ii oyuna başlama zevki verir insana. full adamlar görmekten iidir :) Gelecek varsa yazsın. Belki 5 kişilik party cıkar takılmaya geceleri Ben önden sm açıp biraz kasayım. Güzelse mg yada sum denerim belki :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkers -- 15 Eylül 2013; 2:50:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: berkers

Evet biraz araştırdım angels mu yaramaz çok bug var ama normal tabi yeni cıkıo piyasaya bu sezon. Birkac kişi toplanıp mu4kings oynayabiliriz aslında. donate muhabbetinin olmaması güzel. Ayrıca db sıfırlanması ii oyuna başlama zevki verir insana. full adamlar görmekten iidir :) Gelecek varsa yazsın. Belki 5 kişilik party cıkar takılmaya geceleri Ben önden sm açıp biraz kasayım. Güzelse mg yada sum denerim belki :)

Alıntıları Göster
    http://dreammu.net/

Yeni buldum bende bakmanizda fazda var Ex702 sabah 8 de baktigimda online sayisi 35 idi gun içerisinde ve aksam bu sayı fazlalaşabilir tahmınen oyunda gordugum 6 türk arkadas var.
    Exp 500 Drop 50
    Max stat 32.767
    Grand Reset Sistemi (Grand Reset 50- Hediye Credi 5.000)
    Whepshop Baktım arkadaslar maksımum 3 opt. secme hakkı var denenebilir bir server...

angelsmu da fazla bug oldugunu sanmiyorum, yillardir o server var, ve su an angels mu kendisi 4 server calistiriyor.

dedigim gibi mu4kings yaramaz.

35 online bana cok az.. 100+ olsa süper
  • quote:

angelsmu da fazla bug oldugunu sanmiyorum, yillardir o server var, ve su an angels mu kendisi 4 server calistiriyor.

dedigim gibi mu4kings yaramaz.

35 online bana cok az.. 100+ olsa süper
    Angels-mu da şöle bişi vardi işte en son.

Şuan 90-100 online var. Saat farkı sanırım :)
  • quote:

Angels-mu da şöle bişi vardi işte en son.

Şuan 90-100 online var. Saat farkı sanırım :)

Alıntıları Göster
    elitemu.com arada oynuyorum donate yok s6e3 exp low online +100 kötü olan şey, ilk başladığımda pazarvardı, bi item alırken 10-20 post atınca bi satıcı buluyodun, bi item satarkende aynı şekilde alıcıda buluyodun, şimdiyok, o yüzden oynayasım gelmiyor biraz, birde boss lar zor, yani takım olsan bile zor, ene elf bk agi elf felan olsa bile zor. ama angels mudan daha güzel hazırlanmış, en azından amele işi değil

ne var bunda? :S
  • quote:

ne var bunda? :S
    Crt ve exc. damagelerim normal dmg'lerimden daha düşük :D Eğer böle olursa exc. dmg rate veren itemi napim hatta luck bile olmasın daha ii :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: thearthas

elitemu.com arada oynuyorum donate yok s6e3 exp low online +100 kötü olan şey, ilk başladığımda pazarvardı, bi item alırken 10-20 post atınca bi satıcı buluyodun, bi item satarkende aynı şekilde alıcıda buluyodun, şimdiyok, o yüzden oynayasım gelmiyor biraz, birde boss lar zor, yani takım olsan bile zor, ene elf bk agi elf felan olsa bile zor. ama angels mudan daha güzel hazırlanmış, en azından amele işi değil

Ben elite mu ilk başladığında oynamıştım. E-coin ile Full option +15 kanat ve itemler vardi shop'ta ve ucuzdu. 2 vote ile kaçırmıştım sonra kaldırdılar. Bir sürü kişi aldı ve kalan kaldı. Çok kişi bilmiyordur bunları oynayanlardan...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thearthas

Ben elite mu ilk başladığında oynamıştım. E-coin ile Full option +15 kanat ve itemler vardi shop'ta ve ucuzdu. 2 vote ile kaçırmıştım sonra kaldırdılar. Bir sürü kişi aldı ve kalan kaldı. Çok kişi bilmiyordur bunları oynayanlardan...

Alıntıları Göster
    http://exmu702.com/

Buna bak batucum

• .KsKCeLLaT.! kullanıcısına yanıt
    taniyorum bunu iyi dgl.

DiabloMU ya geri döndüm ben :)

www.diablomu.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: EShine

taniyorum bunu iyi dgl.

DiabloMU ya geri döndüm ben :)

www.diablomu.com

Gayet guzel bence nesi iyi dgl :D
  • .KsKCeLLaT.! kullanıcısına yanıt
    nedenini bilmiyorum daha, ama oynamistim o serveri :D
  • quote:

nedenini bilmiyorum daha, ama oynamistim o serveri :D
    Mu4kings beni sardı. Donation olayı sadece exp arttırıo vs. işte gerek yok :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.