Şimdi Ara

Tavsiye - Hangi Android TV Box'ı Almalıyım? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
14
Favori
35.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar, 2gb ram 8gb rom olmak üzere şu ikisinden hangisini alayım? bir de klavye şart mı?

aliexpress.com
    US $26.38 25% OFF|Tüketici Elektroniği'ten Set Üskü Kutuları'de X96 X96H Android 9.0 TV kutusu Allwinner H603 4GB 64GB dört çekirdekli Bluetooth 4.2 2.4GHz WiFi 4K akıllı Set üstü kutusu oynatıcı PK X96 mini AliExpress'da
    https://tr.aliexpress.com/item/X96-2GB-16GB-Amlogic-S905X-Quad-Core-Android-6-0-Marshmallow-TV-Box-WIFI-HDMI-2/32776175223.html?spm=2114.13010208.99999999.304.Oaym6S

• Arkdaşlar 30 dolara kadar olan ürünlerde bu ürün uygun mudur?

Ben hiç anlamıyorum bu cihazlardan sadece televizyona bağlayacağım 1080p olarak kodi ile yada benzer program ile eklenti ile indirmeden film dizi izleyeceğim. Bir kaçta oyun oynarım belki öle çok üst düzey oyunlar değil eski emülator oyunları

forumu ve interneti araştırdım ama o kadar çok ürün var ki hiç bir şey almadım indirimde olan bu ürün gözüme çarptı birde biz EU PLUG seçiyoruz değil mi hoş o ne demek onu da bilmiyorum.

Bu ürün yada bunun yerine yok şunu al bu daha iyidir dediğiniz bir ürün varsa belirtin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netvamp -- 27 Mart 2017; 23:52:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İyi günler,

Amacım sadece google playdaki oyunları hd olarak ve wireless game pad ile 65 inç tv de yüksek kalitede oynamak. İptv film dizi ile işim olmaz. Yurtiçinden alabileceğim ekonomik bir cihaz tavsiye edebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Heykeli

Çözdük hocam saçma bir şekilde. Hdmi girişini diş fırçası ve temizlik spreyi ile temizledim düzeldi.

Hocam aynı sorunu bende yaşıyorum. Temizlik spreyi derken hangi ürünü kullandınız

• quote:

Orijinalden alıntı: parakinetik

quote:

Çözdük hocam saçma bir şekilde. Hdmi girişini diş fırçası ve temizlik spreyi ile temizledim düzeldi.

Hocam aynı sorunu bende yaşıyorum. Temizlik spreyi derken hangi ürünü kullandınız

Bu ekran temizleme spreyleri vs var ya diş fırçasına biraz ondan sıktım çok bastırmadan hdmi girişini temizledim öyle düzeldi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: parakinetik

quote:

Bu ekran temizleme spreyleri vs var ya diş fırçasına biraz ondan sıktım çok bastırmadan hdmi girişini temizledim öyle düzeldi.

Fotoğrafların izi tekrar inceleyince farkettim benim sorun biraz daha farklı benim televizyonda cihazı görmüyo. Ama yinede deneyeceğim Her şeyi demedim bir bu kaldı

• okanizm O kullanıcısına yanıt
    hocam bu cihazda markette sinirlama varmi. yani tv marketmi yani telefonda bulunan market ile ayni uygulamalarmi var.

• selamlar mi box a alternatif o fiyat aralığında önerebileceğiniz bir cihaz var mı ? Biliyorum ne alırsam alayım yazılım vs bir süre sonra beni rahatsız edecek ancak yine de sormadan edemiyorum. Teşekkürler.
  • arkadaşlar bende bu cihazdan düşünüyorum ancak yorumlarınızı okuyunca kafam iyice karıştı.
    ben lg minibeam projeksiyonda kullanacağım portatif bir cihaz arıyorum.
    projeksiyona bağlayıp dilediğim yerde hem film hem müzik hem de turkcell tv yada tivibu izleyeceğim. bunları çalıştıracak cihaz baktığımda aşağıdaki cihaz için yorumunuzu alacağım.

3gb ram 32gb bellek var.

romlu cihazlarda d smart go çalışmıyor falan gibi yorumlar okudum. bu sorunu yaşarmıyım?

teşekkürler.

• Merhaba arkadaşlar,

Netflix ve Blutv'yi çalıştıran bir android tv arıyorum, sanki Blutv birçoğunda çalışmıyor gibi. (Belki de hiçbirinde...) Bu konuda bilginiz varsa yazarsanız sevinirim.
  • Test etmek ve bir süre kullanmak için Wechip T95Z PLUS Android 6.0 2G 16G TV Box Kodi 17.1, 2.4G + 5G D cihazı forumdan bir arkadaşdan aldım.Kargoda bir kaç güne elime geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 7 Ağustos 2017; 10:39:1 >
  • Amacın cihazı wifi ile ağa bağlayıp IPTV izlemek. Belki 720p 1080p indirdiğim filmleride bu cihaz üzerinden oynatırım. Oyun oynayacagımı sanmıyorum. Ucuz cihazda işimi görür ancak bağlantıda kopma donma takılma olmadan verimli kullanabileceğim bir cihaz arıyorum. Önceliğim F/P cihazı olması. Şunları buldum.

GeekBuying
    MECOOL M8S PRO Plus YouTube 4K Netflix HD Streaming Android 7.1.1 Amlogic S905X 2GB/16GB WIFI 4Kx2K@60fps VP9 HDR10
    http://www.geekbuying.com/item/MECOOL-M8S-PRO-Plus-4K-TV-Box-381461.html

GeekBuying
    MECOOL M8S PRO YouTube 4K Netflix HD Streaming DDR4 2GB eMMC 16GB Amlogic S912 Android 7.1 KODI 17.0 HDR10 TV Box 802.11AC WIFI LAN Bluetooth H.265
    http://www.geekbuying.com/item/MECOOL-M8S-PRO-S912-KODI-17-0-4K-HDR10-2GB-DDR4-16GB-eMMC-TV-Box-378498.html

GeekBuying
    MECOOL BB2 Android 6.0 Amlogic S912 Octa Core KODI 17.0 Preinstalled TV BOX 2GB/16GB 802.11AC WIFI Bluetooth 1000M LAN OTA Upgrade
    http://www.geekbuying.com/item/MECOOL-BB2-Android-6-0-Amlogic-S912-KODI-17-0-TV-BOX-371022.html

GeekBuying
    H96 PRO Plus KODI 17.3 Android 7.1 Amlogic S912 TV BOX 4K 2GB RAM 16GB ROM 802.11AC WIFI 1000M LAN
    http://www.geekbuying.com/item/H96PRO--2GB-16GB-Amlogic-S912-TV-BOX-380991.html

yada herkesin önerdiği beelink gt1

beelink gt1 aliexpress

• cimbom38 kullanıcısına yanıt
    test ettiniz mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: mussti19

test ettiniz mi acaba

Test ettim hocam görüntüsü güzel gayet hızlı bir cihaz beğendim.
    Almak isteyen arkadaşlar satış ilanıma bakabilir.
    Benimki hobi ve merak bir çok cihaz kullandım. Satılana kadar bunu kullanıp daha sonra merak ettiğim apple tv 4 ü ve Xiaomi 4K Mi Box H.265 Android TV 6.0 alacağım.
    Onları da bir süre kullanıp değiştireceğim.
  • Yurt disi urunler cok mu pahalanmis bana mi oyle geliyor?

50€ olan urunu almaya kalksak ne kadar daha vergi oderiz peki? Turkiye fiyatiyla neredeyse ayniya gelicek 🤔

S912 islemci ve ddr4 ramli cihazlar el yakiyo su sira :(

• Merhaba
    GittiGidiyor
    IP TV W95 ANDROID TV BOX S905W 2GB RAM 16GB ROM ANDROİD 7.1 4K Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
    https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/ip-tv-w95-android-tv-box-s905w-2gb-ram-16gb-rom-android-7-1-4k-317257489

bu ürün hakkında tavsiyelerinizi bekliyorum
    yada bana tavsiye edebileceğiniz 200-250 arası androıd box arıyorum
    yurt dışı sitelerine güvenemedim
    daha önceden z28 kullandım fakat yandı
    bu konuLARDA ÇOKTA BİLGİM YOK LÜTFEN YARDIM

• Arkadaşlar android box almakta kararsızım. Yılbaşına yakın büyük indirimler olacağını düşündüğümden fiyat benim için çok önemli değil. 100 $ a kadar sınırım var. xiaomi mi box düşünmüştğm. Arayüz ve yazılım sorunu olmacağı için. Ama donanımı biraz düşük kalıyor. Aynı zamanda oyun da oynamak istiyorum. Amacım oyun oynamak ve de web ten film izlemek. Youtube gibi programların da tv sürümlü olmasından yanayım. Mobil uyumlu olan cihazlar beni çekmiyor. Kısacası akılsız tv mi süşer zeka tv haline getirmek istiyorum. Magicsee iron + ile mx10 var araştırmalarımda. Başka tavsiye edebileceğiniz var mı?

• ARkadaslar merhaba . Evimde 1 adet 24inc vestel tv var . Wifi uzerinden saglikli bir sekilde kullanip sadece uygulamayla TV , Youtube izleyebilecegim cihaz olarak ne onerirsiniz . Burda onemli olan wifi destekli olmasi ve wifi uzerinden ozellikle tv izleyebilecegim bir cihaz olsa yeterli benim icin

Tesekkurler
  • MaSHrAbA kullanıcısına yanıt
    Amazon Fire TV Stick alın bence.

Netflix , IPTV , Youtube ,Spotify , PuhuTV gibi uygulamalar için aylardır kullanıyorum ve kumandasının konforundan dolayı vazgeçemiyorum.Üstelik çoğu Android Box'ta olmayan Netflix lisansına sahip bir stick.

Üzerinde Ethernet girişi zaten yok ve sadece Wi-Fi bağlantısı ile kullanılabiliyor ama buna rağmen bahsettiğim uygulamalarda problemsiz.

Ücretli bir IPTV üyeliği aldığınızda ; yüklediğiniz IPTV uygulamaları sayesinde istediğiniz TV kanallarını sorunsuzca izler , Youtube gibi uygulamaların menüsünde de kullanım konforunu yaşarsınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 6 Şubat 2018; 16:57:33 >

• Arkadaşlar,
    IPTV ve diğer özellikler beni ilgilendirmiyor.
    Media player da Tek istediğim; ethernet le ev ağı üzerinden, H265 kodlamalı 1080p filmleri düzgün oynatsın yeter. (Çünkü h265 kodlamalı filmlerin görüntü kalitesi iyidir, ayrıca daha az yer kapladığı için, internet den daha çabuk indiriliyor. H264' e göre 4 misli daha az yer kaplıyor)

aşağıdaki linkte ki ürünü (X96-X96W), 1 haftadır takip ediyorum, satıcı o kadar çok satış yapıyor ki, hayretler içerisinde kaldım. Neredeyse her gün 50 sipariş alıyor, yok satıyor. O kadar yoğunlar ki kargoya bile 1 haftada veriyorlar. Yorumlara baktığım da herkes memnun. An itibariyle 1712 sipariş almış, 559 kişi olumlu yorum yapmış. Satıcı ve ürün puanı 5 üzerinden 4,9

Fiyat da cazip olunca, 1 tane de ben sipariş verdim. 2G Ram, 16 GB depolamalı klavyesiz versiyonunu 36 usd ye satın aldım.
    Ürün:
    X96 X96W Android 7.1 TV Box Mini Box TV Amlogic S905W 1+8G 2+16G Bluetooth Support 2.4GHz WiFi HD 4K Media Player Set top Box

X96-X96W donanım olarak güçlü, 10 bit H265 kodlamalı 1080P, 2K, 4K filmleri destekliyor.
    Benim endişelendiren tek eksisi, ethernetin 1000 Mbit değil, 100 mbit olması.
    Herhalde, H265 10 bit kodlamalı film akışında sorun yaratmıyor ki 100 mbit ethernet' i koymuşlar diye düşünüyorum.
    Her neyse deneyip göreceğiz.

Link:
    aliexpress.com
    US $27.3 30% OFF|X96 X96W Android 7.1 TV Box Mini Box TV Amlogic S905W 1+8G 2+16G Bluetooth Support 2.4GHz WiFi HD 4K Media Player Set top Box-in Set-top Boxes from Consumer Electronics on AliExpress
    https://www.aliexpress.com/item/X96-X96W-Android-7-1-TV-Box-Mini-Box-TV-Amlogic-S905W-1-8G-2-16G/32843576346.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.S5g3Yi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 7 Şubat 2018; 14:39:30 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.