Şimdi Ara

Tavsiyeye ihtiyacım var.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Ben 800-900 tl civarı bir telefon alıcam. Discovery 2 dikkatimi çekti. Forumda zenfone 6 yı öneriyorlar ama telefon çok büyük 6" ekranı var. Sizlerin görüşlerini bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Camelot07

Merhaba arkadaşlar. Ben 800-900 tl civarı bir telefon alıcam. Discovery 2 dikkatimi çekti. Forumda zenfone 6 yı öneriyorlar ama telefon çok büyük 6" ekranı var. Sizlerin görüşlerini bekliyorum.

Zenfone5 bakin discovery falan para kaptirmayin hatta cok az daha cikarsaniz G7 yada G2 cok daha mantikli suanki fiyatlari ilede cazip.

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

Orijinalden alıntı: Camelot07

Merhaba arkadaşlar. Ben 800-900 tl civarı bir telefon alıcam. Discovery 2 dikkatimi çekti. Forumda zenfone 6 yı öneriyorlar ama telefon çok büyük 6" ekranı var. Sizlerin görüşlerini bekliyorum.

Zenfone5 bakin discovery falan para kaptirmayin hatta cok az daha cikarsaniz G7 yada G2 cok daha mantikli suanki fiyatlari ilede cazip.

Bağlantı sorunundan dolayı iki tane konu açmak zorunda kaldım lütfen kusura bakmayın ama g7 performans testleri felan varsa bir link rica edebilir miyim?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.