Şimdi Ara

Tayyip Erdoğan'ın Kuyusu Kazılıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
4.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Cumhuriyetçi olmaniz ilerde olacakları önceden bilmenize sebep olmaz dimi. Belki evet belki hayir hayırlıdır.

Onemli olan Hayırlısı olsun.

HAYIRlısı olacak hocam. Umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Civitas Terrana

quote:

KHK operasyonunun haksızlığını AKPli vekiller ve yandaş yazarlar dahi kabul etmek zorunda kaldı. Polisin akademisyenleri coplaması, cübbeleri postallarıyla ezmesi vesaire öyle bir görüntü yarattı ki mazlum AKP görüntüsü zalim AKP görüntüsüne itina ile dönüştürüldü. Hiçbir iktidar kendi ayağına bu kadar sıkacak kadar gerizekalı olamaz eğer ortada bir sabotaj yoksa...

Kesinlikle ve kesinlikle doğru bir cümle. Normalde ben öyle komplo teorilerine, üst akıllara vb inanan biri değilim acak artık bu fikir bana da mantıklı geliyor.

Gerçekten de Erdoğan'ın çevresinde, ülkeyi ona farklı yansıtan klikler, kripto yapılar olabilir. Bu FETÖ de olabilir, Perinçek çizgisinden biri de olabilir, başka bi yapı da olabilir.

bana kalırsa perinçek çizgisinde yol almaya başladı, perinçek içerden çıktıktan sonra cemaatlerin kökünü kazıyacağız demişti 2014 de ondan sonra zaten olaylar patlak verdi, ayrıca rusyaya yanaşmakta bunu bir parçası gibi.

Perinçek den kısa satırlar.

Doğu Perinçek: Cemaate yönelik operasyonları başlatan biziz, Erdoğan bizi destekliyor!

milliyetçi hareket partisi genel başkanı devlet bahçeli bir söylemden bahsetmektedir. 'eğer doğu perinçek ile tayyip erdoğan arasında bir tercih hakkımız olursa, kesinlikle sayın erdoğan'ı tercih edebileceğimizi herkes bilmelidir' diye bir cümlesi var. erdoğan'ı da tercih etseler doğu perinçek'i tercih etmiş olurlar. çünkü, sayın erdoğan'ın başında bulunduğu adalet ve kalkınma partisi, birçok konuda vatan partisi genel başkanı doğu perinçek'in savunduğu siyasetlere gelmiştir."

http://www.hurriyet.com.tr/dogu-perincek-cezaevinden-cikti-25981517

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.