Şimdi Ara

TBF'den akilda kalanlar;

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TBF'den akilda kalanları kendimce yazmak istedim, benim aklımda kalanlar bunlardı. Ya sizinkiler?

Kapi acilis 11 dendigi halde, 11e 5 kala orada olmamiza ragmen seyircilerin yarisinin iceri girmis olmalari,
    Iceri girerken bir kisim biletlilerin biletlerini alip 3. Kat ibaresi koydular. Bunlardan biri benim kardesimdi. Biletleri alirken yer belirtmiyordu kafalarina gore insanlari 3. Kata atmak nedir? Bu neyin kafasi? Kardesimi benimle birlikte sokmak icin uzun ugras vermem gerekti ve riot gorevlisi ile tartistim. Coluk cocuk koyun gibi nereyi gosterirsen gider nasil olsa dediler herhalde bunu yaparken, 3. Kat gordugum kadariyla kotu degildi ama sonucta asagida yer varken boyle bir uygulamaya gidilmesi sinirlerimi bozdu.

Yerimize oturduk, mac baslamadan olan showlar ve giris bence 10 numaraydi, 24 yasindayim ve cocuklar gibi eglendim inanin ki o atmosferde herkes olmak isterdi.
    Ilk mac da cok iyi basladi ikinci mac herkesi hayal kirikligina ugratti :) ucuncu mac ise salon olarak blitz ile koptuk haha. Riotun bir fiyaskosu daha ise replay sacmaligiydi. En kritik yerlerde 3-4 kere replay kullandilar.

Cosplayerlara da ayri bir bolum ayirmamalari dikkatimi cekti ve bir eksiklik olarak gozume carpti. Ben mac baslamadan cosplay yarismasi bekliyordum acikcasi. Cikisimizda kardesim gitti resim cekindi herkesle, dp gelmedi onlara uzuldu. Ben de gozluk taktim gri gomlegimle gayet şıktım ama hic resim cekinmek isteyen olmadi :)) Sonrasinda arabaya gectik ama otobusle donenlere acidim, duraklari goren herkes ayni seyi dusunmustur. Insan birkac tane sehir ici servis ayarlardi en azindan merkezi yerlere birakabilecek sekilde. Koskoca riot, etkinlik sonunu dusunememis. Pahali bir sey degil bikerelik servis tutmak ki riot gibi buyuk bir sirket icin hicbisey.

Sonuc olarak amac eglenmekti eglendik o nedenle memnun ayrildik. Benim ilk final deneyimimdi ve sanirim en guzeli buymus. Kis mevsimi finalinde gorusmek uzere :)

editledim bir espri yapayım dedim telefonun azizliğine uğramışız yeni fark ediyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BBG MELIH -- 14 Temmuz 2014; 10:51:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kafası Güzel Adam

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Sonuç; Arabam var fakirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cast Away

Takıldıysanız çıkarırım orayı öyle bir amacım yoktu :)
  • Ban yersin kaldır bence o cümleyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BBG MELIH

quote:

Orijinalden alıntı: Cast Away

Takıldıysanız çıkarırım orayı öyle bir amacım yoktu :)

Alıntıları Göster
    Hocam benim biletimede 3.kat yazıldı ama kimse gelip oraya oturmalısın gibi bir baskı yapmadı kafama göre oturdum hiç bir sıkıntı olmadı bence sen olayı yanlış anlamışsın.

Ayrıca cosplaylere ayrı bir bölüm vardı.Takım odaları cosplayer odaları diye girişte yazıyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: [Mb]

Hocam benim biletimede 3.kat yazıldı ama kimse gelip oraya oturmalısın gibi bir baskı yapmadı kafama göre oturdum hiç bir sıkıntı olmadı bence sen olayı yanlış anlamışsın.

Ayrıca cosplaylere ayrı bir bölüm vardı.Takım odaları cosplayer odaları diye girişte yazıyordu
    Ya harbi deli ettiler adamı 11de içeri alıcaz dediler gittik bütün salon doluydu en üste attılar!
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Mb]

alt bölüme girişte bilet kontrolü yaptılar ve 3. kat basılı olanları sokmamaya çalıştılar, sonradan düzeldiyse durum bilemeyeceğim dostum :)
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Altı üstü bi 10 lira veriyosunuz üstüne adamlar hayatınızda görmediğiniz şeyleri sunuyo hediyeler dağıtıyo bide hala utanmadan üstüne şunuda yapabilirlerdi servis yapsalardı diyosunuz 24 yaşına gelmişsin ya benzin fiyatlarından haberin yok yada riot'un gerçekten hiç bi halta yaramayan playlerı umursadığını zannediyosunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: iWontBeYourFathe

Altı üstü bi 10 lira veriyosunuz üstüne adamlar hayatınızda görmediğiniz şeyleri sunuyo hediyeler dağıtıyo bide hala utanmadan üstüne şunuda yapabilirlerdi servis yapsalardı diyosunuz 24 yaşına gelmişsin ya benzin fiyatlarından haberin yok yada riot'un gerçekten hiç bi halta yaramayan playlerı umursadığını zannediyosunuz ?

Müşteri her zaman haklıdır dostum ve daha iyisini istemek suç mu? Neticesinde bunlar kamu kuruluşu değil kar amacı güden şirketler. Sen önüne konana razı gelirsen sana daha fazlasını vermezler. Aksaklıklara rağmen kötü değildi eğlendim diyorum ayrıca. Bakış açını genişletmeni dilerim.

• Konu cok sakat.

Bende ordaydim sanki bir mok varmis gibi siyah tisort siyah pantalon siyah spor ayk ve sacda siyah sekilli.. butun gun bocek gibi hissetim kendimi 1 ay sonra evden cikinca oyle oluyormus
  • BBG MELIH kullanıcısına yanıt
    Beni arkadaşlarınla falan karıştırıyosun heralde bakış açını genişlet falan la olum azcık beyninizi kullanın çok uzun bi yazı yazıp kafanı iyice bulandırıp tartışmak istemiyorum o yüzden sadece git bi bak bakalım kaç kişi katılmış o etkinliğe sonra ilkookul matematiğin ile hesap yap bakalım

ve de şöyle bişey var senin o dediğin müşteri herzaman haklıdır sadece hizmet sektör'ü için geçerli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iWontBeYourFathe -- 14 Temmuz 2014; 11:17:03 >
  • quote:

Beni arkadaşlarınla falan karıştırıyosun heralde bakış açını genişlet falan la olum azcık beyninizi kullanın çok uzun bi yazı yazıp kafanı iyice bulandırıp tartışmak istemiyorum o yüzden sadece git bi bak bakalım kaç kişi katılmış o etkinliğe sonra ilkookul matematiğin ile hesap yap bakalım

ve de şöyle bişey var senin o dediğin müşteri herzaman haklıdır sadece hizmet sektör'ü için geçerli

Benim kafam bulanacak bir kafa degil merak etme kardes. Senin gibi gereksizlere laf anlatmaya ayiracak vaktim de ne yazik ki yok o yuzden bu cevapla yetineceksin. Konuyu kirletme

• quote:

quote:

Benim kafam bulanacak bir kafa degil merak etme kardes. Senin gibi gereksizlere laf anlatmaya ayiracak vaktim de ne yazik ki yok o yuzden bu cevapla yetineceksin. Konuyu kirletme

Alıntıları Göster
    Riotun servis göndermesini istemişsin LCS'de zaten taraftarları limuzinle götürüp getiriyorlar kardeş.Sen hiç gittiğin bir gösteride vs düzenleyen firmanın bıraktığını gördün mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: xMyth

Riotun servis göndermesini istemişsin LCS'de zaten taraftarları limuzinle götürüp getiriyorlar kardeş.Sen hiç gittiğin bir gösteride vs düzenleyen firmanın bıraktığını gördün mü?

Alıntıları Göster
    Ahaha :D servis kısmına çok güldüm.Mahalle arası hiper marketmi bu servisi olsun.Yada şehirler arası otobüsmü.O bileti alıp oraya gidip kazanç sağlıyorsunuz aldığınız şeylerden.Hemde gelip burda yok şunu şöyle yapsınlar bunu böyle yapsınlar.Ay totoma minder koymadılar.Bizi çok ezdiler sessiz kalmamalıyız.

• quote:

Görmedim ama hoş olurdu neden olmasın ki? Sonuçta Türkiye Büyük Finali. Eskiden basketbol maçları için akatlara otobüs kaldırıyordu Beşiktaş. Belki daha örnekleri vardır, sen isteyeceksin yaparlar veya yapmazlar onlara kalmış :)
  • quote:

quote:

Görmedim ama hoş olurdu neden olmasın ki? Sonuçta Türkiye Büyük Finali. Eskiden basketbol maçları için akatlara otobüs kaldırıyordu Beşiktaş. Belki daha örnekleri vardır, sen isteyeceksin yaparlar veya yapmazlar onlara kalmış :)

Hocam basketbol maçının kitlesi ile bura bir mi ayrıca beşiktaş kulübünün taraftar grubu takımla iç içe ve böyle organizasyonlar için zaman ve para ayırabiliyorlar emin ol ücretsiz değil onlar ve riotta böyle bir uygulama olması çok ama çok zor

• quote:

quote:

quote:

Hocam basketbol maçının kitlesi ile bura bir mi ayrıca beşiktaş kulübünün taraftar grubu takımla iç içe ve böyle organizasyonlar için zaman ve para ayırabiliyorlar emin ol ücretsiz değil onlar ve riotta böyle bir uygulama olması çok ama çok zor

Alıntıları Göster
    Ben sırf SivHD için gittim ve tam sıranın sonlarına gelirken "aha 2 muhabbet ederiz" derken adamlar tası tarağı topladı gitti çok içime oturdu

• quote:

Orijinalden alıntı: Storyteller

Ben sırf SivHD için gittim ve tam sıranın sonlarına gelirken "aha 2 muhabbet ederiz" derken adamlar tası tarağı topladı gitti çok içime oturdu

Alıntıları Göster
    Pia Leao Ramirez?
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraketmen

Pia Leao Ramirez?

Alıntıları Göster
    Öncelikle cevaplıyım , hiç biri Riot tarafından olmadı

Replay konusunda 2 farklı şirketle çalıştılar fakat replay yapacak olan insanların oyunla bir bilgisi olmadığından kaynaklandı.

Onun dışında köylü insanların ışık atması dışında güzeldi , tanıdıkların bol olması ayrı bi eğlence kattı.
    Bulvarın orda Feritin hatunumu desen , kadıköyde streamer ve youtuberlar mı desen ? Gayet hoştu bi kaç gereksiz flamerın dışında güzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SesliDüsünenFilozof

Öncelikle cevaplıyım , hiç biri Riot tarafından olmadı

Replay konusunda 2 farklı şirketle çalıştılar fakat replay yapacak olan insanların oyunla bir bilgisi olmadığından kaynaklandı.

Onun dışında köylü insanların ışık atması dışında güzeldi , tanıdıkların bol olması ayrı bi eğlence kattı.
    Bulvarın orda Feritin hatunumu desen , kadıköyde streamer ve youtuberlar mı desen ? Gayet hoştu bi kaç gereksiz flamerın dışında güzeldi.

Alıntıları Göster
    aynen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iscanthere -- 24 Temmuz 2014; 1:33:06 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.