Şimdi Ara

TEB BONUS-WORLD 100 TL BONUS-WORLD PUAN FIRSATI!!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
8.340
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ekara7Tepe

Eletronik ve Beyaz eşyanın nesi anlaşılmıyordu ben onu anlamıyorum. Kipadan yada baska bıyerden alırsanız Süpermarket ve Bakkal MCC olarak geçer ve banka bu ürünleri aldığınızı nasıl bilebilir. ??

a101 de 2 farkli tanimlama var 1 market 2 elekrronik. ben elektronik olarak islem yaptirdim. kampanyanin ilk gunlerinde bu yeterliyken son gunlerinde ekledikleri sarta gore bu yeterli olmuyor. zaten donem ici islemlerimde elektronik diye yaziyor. dur bakalim belki yatirirlar. yatirmazlarsa gerekli basvurulari yapariz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Media Markt ile işi çözdüm. Bu puanlar süreli olmasa keşke... işin yoksa birde bu puanları takip edip silinmeden kullanmaya çalış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinbestil

teb kampanya şartlarını değiştirmiş. son maddeye dikkat. sanırım ben dahil bir çok kişinin puanlarının üzerine yatacak.
    quote:

Kampanya Detayları

Her müşteri kampanyadan en fazla bir kere yararlanabilir.
    300 TL ve üzeri, en en az 6 taksitli ilk işlem kampanyaya dahil edilecektir.
    Kazanılabilecek bonus miktarı en fazla 100 TL'dir.
    Bonus kullanımları, iptal ve iade işlemleri kampanya dışında bırakılacaktır.
    Ek kartlar kampanyaya dahildir.
    Nakit çekim işlemleri kampanyaya dahil değildir.
    İnternetten yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
    Kazanılan bonuslar 3 Temmuz 2012 tarihinde kartlara yüklenecek olup kullanılmayan bonuslar 24 Temmuz 2012 tarihinde geri alınacaktır.
    Sektör veya mağazaların sunduğu + taksit seçenekleri toplam taksit adedini etkilenip, kazanılacak bonus miktarını etkileyecektir.
    Kampanya sadece beyaz eşya mağazaları ve elektronik marketlerden yapılan alışverişlerde geçerlidir.

ben hakem heyetine şikayetimi ilettim, bence siz de şikayet edin arkadaşlar. Banka burada tek taraflı ve art niyetli bir değişiklik yapmış. Zaten Metro puan kampanyasında da puanların üzerine yatmaya çalıştılar. Ama başaramadılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

quote:

Orijinalden alıntı: metinbestil

teb kampanya şartlarını değiştirmiş. son maddeye dikkat. sanırım ben dahil bir çok kişinin puanlarının üzerine yatacak.
    quote:

Kampanya Detayları

Her müşteri kampanyadan en fazla bir kere yararlanabilir.
    300 TL ve üzeri, en en az 6 taksitli ilk işlem kampanyaya dahil edilecektir.
    Kazanılabilecek bonus miktarı en fazla 100 TL'dir.
    Bonus kullanımları, iptal ve iade işlemleri kampanya dışında bırakılacaktır.
    Ek kartlar kampanyaya dahildir.
    Nakit çekim işlemleri kampanyaya dahil değildir.
    İnternetten yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
    Kazanılan bonuslar 3 Temmuz 2012 tarihinde kartlara yüklenecek olup kullanılmayan bonuslar 24 Temmuz 2012 tarihinde geri alınacaktır.
    Sektör veya mağazaların sunduğu + taksit seçenekleri toplam taksit adedini etkilenip, kazanılacak bonus miktarını etkileyecektir.
    Kampanya sadece beyaz eşya mağazaları ve elektronik marketlerden yapılan alışverişlerde geçerlidir.

ben hakem heyetine şikayetimi ilettim, bence siz de şikayet edin arkadaşlar. Banka burada tek taraflı ve art niyetli bir değişiklik yapmış. Zaten Metro puan kampanyasında da puanların üzerine yatmaya çalıştılar. Ama başaramadılar.

Hakem heyetine nasıl şikayet edebiliriz ? online olarak mı ediliyor acaba ?

Ben de yazmak istiyorum.Adamlar kampanya detaylarını bitmeden son gün değiştirdiler.

• BENİM bonus yattı. a101 den tv almıştım 2+4 taksitle. 96,5 TL.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimde world puan yattı 62 tl. Teknosa mağazasından 8 taksite laptop almıştım 3 ayda ertelemeli.
  • 90 tl kartıma yuklenmış son kullanım 24/07/2012 olarak görünüyor.
  • Bana da 100 TL bugün yatmış, bilginize..
  • Bana da 75 TL. yatmış. Demek ki öteleme taksitten sayılmıyormuş. 3 ay öteleme üzerine 8 taksit 600 Tl alışveriş yapmıştım.
  • BEN İSTANBUL BİLİŞİM DEN ALDIM EKTRE DE BİLE DGG ELEKTRIK ELEKTRONIK YAZIYOR ADAMLAR YUKLEMEMIS 444 14 66 I ARADIM SIZE YUKLENMESI GEREKEN PUAN

NEDIR DIYE SORDULAR BEN DE 100 LİRA DEDIM ...

SIMDI BUGUN ICINDE GERI DONECEKLER SONUCU SOYLERIM BU BOYLE SALAKLIK OLMAZ YANI ....
  • Puani yuklenmeyen arkadaslar

Yapmış oldugunuz alışverişin fişini TC kimlik numarası ile birlikte 216 634 34 34 nolu faksa  ya da teboncemusterihatti@teb.com.tr adresimize göndermeniz istenebilir puanlar yuklenebilir 666 dan bilgi alin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bonusları yatan arkadaşlar benim hala yatmadı.metrodan ps3 almıştım 6 taksitle.

METRO kampanyasından almıştım.Ama a101 de yattıysa bana da yatması lazım değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevozgur -- 8 Temmuz 2012; 9:49:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekara7Tepe

Puani yuklenmeyen arkadaslar

Yapmış oldugunuz alışverişin fişini TC kimlik numarası ile birlikte 216 634 34 34 nolu faksa  ya da teboncemusterihatti@teb.com.tr adresimize göndermeniz istenebilir puanlar yuklenebilir 666 dan bilgi alin

Teşekkürler.aradım da bana 636 34 34 noya faks çek dedi.Direkt mail mi atsam acaba ? numaralardan hangisi doğru ,siz emin misiniz acaba ?
  • teboncemusterihatti@teb.com.tr aresine fatura ve slibi aynı anda scanner ile taratıp mail attım.
    Maile tc kimlik no mutlaka eklenmesi gerekmekte, ve 1 gün sonra telefon ile bana ulaşarak metro c&c yaptığım alışverişten ötürü 100tl puan yatırdık güle güle harcayın dediler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: El-Diablo

teboncemusterihatti@teb.com.tr aresine fatura ve slibi aynı anda scanner ile taratıp mail attım.
    Maile tc kimlik no mutlaka eklenmesi gerekmekte, ve 1 gün sonra telefon ile bana ulaşarak metro c&c yaptığım alışverişten ötürü 100tl puan yatırdık güle güle harcayın dediler..

Teşekkürler.Taratıyorum şimdi. Yarın maile atacagım.
    Mail başlığına ne yazdınız acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevozgur -- 8 Temmuz 2012; 13:48:29 >
  • Mail atıyorum ama hiç ulaşmıyor.Mail dolu uyarısı alıyorum.
  • quote:

teboncemusterihatti@teb.com.tr aresine fatura ve slibi aynı anda scanner ile taratıp mail attım.

Az önce mail göndermeye çalıştım. Ancak gitmedi sanırım. Şöyle cevap geliyor.

Aşağıdaki alıcılara veya gruplara teslim edilemedi:

Alıcının posta kutusu dolu ve şu anda iletileri kabul edemiyor. Lütfen bu iletiyi daha sonra yeniden göndermeyi deneyin veya alıcı ile doğrudan iletişim kurun.

• Mail ulaşmayınca faks çektim.Dün saat 11 den beri ses çıkmadı.Beklemedeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheEvent

quote:

Az önce mail göndermeye çalıştım. Ancak gitmedi sanırım. Şöyle cevap geliyor.

Aşağıdaki alıcılara veya gruplara teslim edilemedi:

Alıcının posta kutusu dolu ve şu anda iletileri kabul edemiyor. Lütfen bu iletiyi daha sonra yeniden göndermeyi deneyin veya alıcı ile doğrudan iletişim kurun.

Aynı şekilde ben de ulaşamadım...

• quote:

Orijinalden alıntı: gurgenli

Mail ulaşmayınca faks çektim.Dün saat 11 den beri ses çıkmadı.Beklemedeyim.

Dün bende 0216 636 34 34 numaraya fax çektim. Henüz bir gelişme yok.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.