Şimdi Ara

TEB Visa Platinium Banka Kartı nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selamlar. Bugün kurye ile TEB Visa Platinium Banka Kartı geldi. Bu kart nedir, neyin nesidir, ekstra ücret ödenir mi? Benim zaten hali hazırda kullanımş olduğum TEB banka kartım vardı. internetten baktım TEB in sitesinde hiç bilgi yok.

• Yapay Zekanın Yanıtı

TEB Visa Platinium Banka Kartı

TEB Visa Platinum Banka Kartı, yüksek harcama gücüne ve ayrıcalıklı avantajlara sahip premium bir kredi kartıdır. Bu kart, finansal gücü yüksek ve seçkin bir yaşam tarzına sahip bireyler için özel olarak tasarlanmıştır.

TEB Platinum Kart Kimlere Verilir?

TEB Platinum Kart, düzenli geliri olan ve yüksek limitli bir kredi kartına ihtiyaç duyan bireylere verilir. Başvuru sahiplerinin kredi geçmişlerinin olumlu olması ve belirli bir gelir eşiğini karşılaması gerekir.

TEB Visa Platinum Kredi Kartı Özellikleri:

• Yüksek Limit: TEB Platinum Kart, yüksek harcama limitleri ile büyük alımlarınızı kolaylaştırır.
    • Bonus Puan Kazandırma: Kartınızla yaptığınız her alışverişte bonus puan kazanırsınız. Bu puanları dilediğiniz zaman harcayabilir veya ödüllere dönüştürebilirsiniz.
    • Özel İndirimler ve Kampanyalar: Platinum Kart sahipleri, seçkin markalarda özel indirimler ve kampanyalardan yararlanır.
    • Seyahat Sigortası: Seyahatleriniz sırasında kendinizi güvence altına almak için seyahat sigortası avantajından faydalanırsınız.
    • Konsiyerj Hizmeti: Platinum Kart sahiplerine özel konsiyerj hizmeti ile rezervasyon, bilet ve diğer seyahat ihtiyaçlarınızda yardım alırsınız.

TEB Platinum Kart Limiti

TEB Platinum Kart'ın limiti, başvuru sahibinin kredibilitesine ve gelirine göre belirlenir. Genellikle yüksek limitler sunulur, ancak kesin tutar bireye özel olarak değerlendirilerek belirlenir.

TEB Visa Platinum Banka Kartı, ayrıcalıklı bir yaşam tarzına sahip bireyler için özel olarak tasarlanmış, yüksek harcama gücü ve avantajlar sunan bir kredi kartıdır. Finansal gücünüz ve yaşam standartlarınız yüksekse, TEB Platinum Kart size benzersiz bir deneyim sunabilir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • aynı durum benim de başıma geldi . bir haftadır duruyor kenarda. ben de arayacağım soracağım nedir diye sizin bir bilginiz var mı , aradınız mı bankayı hiç ?
  • Bir bilgi edinebildiniz mi?
  • müşteri hizmetlerine telefonla arayıp sordum. elit müşterilerimize gönderdiğimiz banka kartı falan filen dedi. Ekstra avantajları falan oluyormuş. hiçbir kart ücreti olmuyormuş normal banka kartı gibi kullanabilirsiniz dedi.
  • "hiç bir kart ucreti olmuyormus" ben inanmadim. Zira platinium kart normal kredi kartlarina gore aidatida daha fazla!
  • Günlük nakit çekim limiti 5.000 olması lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • öncelikle gelen kart banka kartı mı kredi kartı mı bunu tam anlayamamakla beraber ortaya karışık bir cevap yazayım
    eğer kartta çip varsa kredi kartıdır çip yoksa banka kartıdır
    bunun istisnası finansbank fixkart gibi hem kredi kartı hem banka kartı olan ortak özellikli bazı kartlardır
    çünkü banka kartlarında genelde platinium olmuyor standart banka kartıysa ücreti olmaz kredi kartıysa ücreti vardır
    genelde ücreti olmaz çünkü buna gerek yok zaten hesaptan peryodik olarak tırtıklama yaparlar

http://www.teb.com.tr/tebbonus/teb-ozel-platinum-card/
    bu kart gelmişse kredi kartıdır.

http://www.tebozel.com/28/ozel-urunler/teb-ozel-kredi-kartlari/teb-ozel-platinum-card/teb-ozel-platinum-card-kampanyalari
    bu kart gelmişse bu da kredi kartıdır.
    ayrıcalıkları var falan demişler bu durumda bunu kast etmişlerdir

özel müşterilere gönderdik dediklerine göre bankadan 75000 tl ve üzeri ev kredisi çekmiş olmanız lazım veya bu miktarda para olmalı
    ancak bu durumda da teb özel kartları kullanabilmektesiniz. yani üstteki seçenekler özellikle 2. olanı size uyuyor.

• Iyi açiklamisiniz ama baska bir topiktede ogrenciye platinium kredi karti vermisler. Bankalari anlamak gerçekten zor.
  • bana gelen kart bu şekilde banka kartıdır. sizdekilerde aynısı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fhr-d

bana gelen kart bu şekilde banka kartıdır. sizdekilerde aynısı mı?

Aynı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.