Şimdi Ara

Tehdit ediliyorum ne yapmam lazım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba ben okulda bir meseleden dolayı bıçaklanma tehdidi alıyorum bunu bana diyen kişi hapishanede 1 yıl yatmış birisi, mesela tam olarak arkadaşımla birlikte sıraya üçgen çizmem bunu da çomarlar üstüme mason, yahudi gibi kalıplar koyarak böyle tanıtmışlar böyle ağızlarda çok değişik şeyler olmuş bu da duymuş bana da bunları diyor 5-6 kişi ile beni sıkıştırıyorlar kendilerinin ülkücü, milliyetçi olarak tanımlıyorlar..

Şimdi ben polise gitsem her hangi bir şey olur mu? Savcılıktan suç duyurusu açsam işe yarar mı?? Kanun işler mi?? Son 1 haftadır uyuyamıyorum sürekli görüyorum sürekli kişiler diyor ben çok paranoyak oldum. Abim de hapishanede ben de gitmek istiyorum diyerek bıçaklayacağını söylüyor. 12.sınıfa gidiyorum..
    Arkadaşlar yardım edin... Avukat tutacak param da yok.

• Kıyamam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiç beklemeden doğruca karakola git ayrıca elinde kanıt niteliğinde bir şeyler olursa da iyi olur orası sana kalmış. böyle yaşam formları okullarımızda boşa yer kaplamamalı
  • al silahı beline git bir konuş belki şaka falan yapıyordur eğer ciddiyse çekip vurmaktan başka çaren yok yoksa o seni vuracak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.