Şimdi Ara

Tekil hiti 1000'in üzerinde olmayan siteniz varmı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar tekil çoğul hit önemli değil önemli olan kaliteli içerik ve orjinal domain adı.

Benim Pagerank 3 paylaşıma gececek sitelere belki faydam olur.

Kaliteli içeriğe sahip sitelerle link değişimi yapmak istiyorum

Not: Hazır forumlar tercihim değildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zekanat -- 14 Ocak 2006 16:02:58 >

• Helal hocam güzel mesaj
    Sitem olsa kaydolurum ama maalesef yok dediğin gibi önemli olan kaliteli içerik.
    Donanım habere bir sürü webmaster takılıyor ama kimsenin birbirinin yapmış olduğu sitelerden tam anlamıyla haberi yok
  • eğer işine yararsa

www.icon.npx.de

1.5 aydan beri yayında
  • Güzel fikir hazır forumlar tercihin değil ama hi,t alan bir site ise iyi bir fikir olabilir.
  • Dostum sitenin içeriği çok güzel en azından emek harcamışsın seninle iletişime geçeceğim...
    quote:

Orjinalden alıntı: icon

eğer işine yararsa

www.icon.npx.de

1.5 aydan beri yayında
  • quote:

Orjinalden alıntı: zekanat
    Dostum sitenin içeriği çok güzel en azından emek harcamışsın seninle iletişime geçeceğim...
    quote:

Orjinalden alıntı: icon
    eğer işine yararsa
    www.icon.npx.de
    1.5 aydan beri yayında

sağol arkadaşım pm den ulaşabilirsin,msn adresinide vermek istersen sevinirim
  • @zekanat haftaya görüselim seninle bizim test yayini bitiyor tabi o esnada uploud devam siteye domaini merak edersen pm atarim.burası icin daha erken
  • Tamam dostum görüşelim

quote:

Orjinalden alıntı: Mayakowski

@zekanat haftaya görüselim seninle bizim test yayini bitiyor tabi o esnada uploud devam siteye domaini merak edersen pm atarim.burası icin daha erken
  • www.mardinimiz.com kabul edersen pm 2 ve 3 olması için uğraşıyorum.Şimdiden tşk...
  • keşke tüm site sahipleri böyle birşey yapsa umarım örnek olursun arkadaşım...
  • http://members.lycos.co.uk/fmcmturk benimki.
    yakındawww.fmcmturk.com olacak merak etmeyin
  • mustafayilmaz
    erdem_burak

Biraz zaman geçsin haberleşiriz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.