Şimdi Ara

telefon alıcam !YARDIM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • eylül ekim gibi 700ytl civarı telefon alıcam ben s700i düşünüyorum ama bana bu tel hakkında
    bilgi verirmisiniz(hafıza desteği kamera tel kalitesi v.b)sizce bu tel iyimi veya sizin tavsiyeniz varmı

• bence K750'ye yönel.
  • yalnız merak ettiğim birşey var k750nin kamerası 2mp ekranı 176*220 piksel çözünürlükte
    s700inin ekranı 240*320 piksel çözünürlükte kamerası 1.3mp sizce hangisi ekranda daha net görünür
  • k750bence iyi seçim
  • quote:

Orjinalden alıntı: KoReLi

yalnız merak ettiğim birşey var k750nin kamerası 2mp ekranı 176*220 piksel çözünürlükte
    s700inin ekranı 240*320 piksel çözünürlükte kamerası 1.3mp sizce hangisi ekranda daha net görünür

tabiki k750 nin ekranı daha iyi. renkler canlı dolgun ve parlak ..??! çoğu telefondaki soluk,soğuk görüntü bu telde yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: KoReLi

yalnız merak ettiğim birşey var k750nin kamerası 2mp ekranı 176*220 piksel çözünürlükte

s700 ün ekranı büyük ve 320x240 pixel var. Ama K750 nin küçük ekranında 176x220 pixel var yani daha net olur ekranı...
    Yani şöyle karşılaştırabilirsin Nokia S60 telefonların standart 176x208 pixeli var... Ve K750 nin ekran S60 lardan çok az da olsa küçük; ve pixel daha çok... yani S60 lardan daha net bi görüntü var
  • tessekkurler bilgi verdiğiniz için
  • max 128 mb kart destegi var arkadaşım.
    Ses kalitesi ise K700 ile aynı ama çıkalı neredeyse bir yıl olacak başka telefon dusun derim ben
  • tmm hafıza benim için çok önemli k750 ne kadar destekliyo
  • o zmanan ne krallar gelir ne karllarin taci duser. bu yazdiklarimiza burun kivirirssin o zamanlar. hele cebiti bi gez bizim sana 3 ay onceden fikkir vermmemize gerek kalmaz.
  • benim ne kazancim olacak bu yardim isinden. amöa benden alirsan sana yardim ederim.
  • daha öncede sordum ama cevap alamadım.
    sen telefon bayiisi idin dimi? W800'ün fiyatı hakkında bilgin varmı?
    Yada nakite K750 ne kadar?
    quote:

Orjinalden alıntı: telefonumabak

benim ne kazancim olacak bu yardim isinden. amöa benden alirsan sana yardim ederim.
  • Garantili 800 civarı herhalde ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.