Şimdi Ara

Telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumdaşlar uzun süredir dandik telefonumla idare etmeye çalışıyordum ama artık canıma tak etti bende yeni bir telefon almaya karar verdim. Film izleyebileceğim , internette gezebileceğim , yüksek performans alabileceğim büyük ekranlı bir telefon arıyorum. Buna ayırabileceğim miktar 1500-2000 TL arası. Görüşlerinizi ve bu özelliklerde kullandığınız telefonlardaki gözlemlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum.

edit : noktalama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreatMan -- 14 Ağustos 2012; 7:14:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GreatMan

Forumdaşlar uzun süredir dandik telefonumla idare etmeye çalışıyordum ama artık canıma tak etti bende yeni bir telefon almaya karar verdim. Film izleyebileceğim , internette gezebileceğim , yüksek performans alabileceğim büyük ekranlı bir telefon arıyorum. Buna ayırabileceğim miktar 1500-2000 TL arası. Görüşlerinizi ve bu özelliklerde kullandığınız telefonlardaki gözlemlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum.

edit : noktalama

Samsung Galaxy S3, HTC One X, LG Optimus 4X HD ve Samsung Galaxy Note 2 dörtlüsünden birini al pişman olma.
  • Bunlar ağır basıyor diyosun. Peki arasında en iyi olanı hangisi ? Şarj , güncellemeler vs. vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreatMan

Bunlar ağır basıyor diyosun. Peki arasında en iyi olanı hangisi ? Şarj , güncellemeler vs. vs.

Bana göre;
    Sadece cep telefonu istiyorsan:LG Optimus 4X HD,
    Hem tablet hem de cep telefonu istiyorsan:Samsung Galaxy Note 2
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.